Wpis z mikrobloga

Kurdele bele, ale to gunwo jest dobre, gdyby jeszcze byly tryby wyniszczenie i łowy classic (bez ai) to juz w ogole ta gra #!$%@? system. Gram od 16 bez przerwy a w morde trzeba isc spac i smuteczek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ps4 #titanfall
  • 12
  • Odpowiedz
@Nova24: Zielona_Fasolka, druga czesc titanfalla ofc. Ja #!$%@? na poczatku kazdy z tytanow ssal a teraz juz sobie takty rozpracowalem na ognistego, ronina i snajpera. Mniam. Tym z minigunem, laserkiem i dzialkiem 40mm nadall ssie, ale przynajmniej favy juz wpadly. 14 lvl - mkzna isc spac ( ͡ ͜ʖ ͡)
Czy mi sie wydaje ze jedyny wartosciowy perk glowny titana to dodatkowy zryw? Przezywalnosc mi #!$%@?
  • Odpowiedz
@kubaczka: ja w każdym tytanie mam Overcore czyli start od 30% rdzenia :P Masz wtedy od razu Elektryczny Dym.
Tone (Ton) to najbardziej easy to use tytan w grze :D i to dziewczyna xD
  • Odpowiedz
@Nova24: wole sie przekitrac do dymu i jednak miec dodatkowy burst. Zwrotnosc nad wszystko. Kluchy ktore moga biegac nagle dostaja jeden zryw, so much possibilities
  • Odpowiedz
@kubaczka: ja najbardziej lubię maskowanie przy autodestrukcji, rzadko ginę kiedy tytan ma już dosyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do tytanów to tone niszczy wszystko z wyjątkiem legiona. Mój psn to JPM993246, dodawajcie jak chcecie pograć @Nova24: @ETplayer:
  • Odpowiedz
@kubaczka: testowałem wszystkie i mi najbardziej odpowiada kotwiczka, chociaż zryw fazowy też jest spoko. Nie raz uratował mi dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz