Wpis z mikrobloga

@Kocia_Ksiezniczka Chyba chcę spełnić moje marzenie.
@peanut_butter słyszałem że w pełni hodowlane są spoko tylko trzeba dać z 2.5 k :) poza tym, muszę przemyśleć to dobrze, żeby lisek miał z kim latać po lesie :) najchętniej bym z nim latał w nocy po mieście, ale smog by mu nie służył ;d
@Twojbratmirko wiem o tym :) Chodzi mi o jak najbliższe kontakty z lisem, a nie o to żeby przybiegał do mnie jak go zawołam.
@peanut_butter Po prostu fascynuje mnie to zwierzę. Jak mam mu poświęcać w dużo swojego czasu to chciałbym mieć satysfakcję z posiadania czegoś unikalnego. Wyobraź sobie że mówię że muszę wyjść z lisem na spacer ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@peanut_butter No raczej nie lans :) Jakbym chciał się lansić kupiłbym sobie fajne auto :) Jednak to głupi pomysł, myślałem że one dają się oswoić chociaż w 20% a widzę że #!$%@?. Po prostu, jak mam czemuś poświęcać swoje życie i dawać sobie ograniczenie to chciałbym żeby to było coś dziwnego. Nie chciałbym np pracować w excelu całe życie, tak samo jeśli miałby to być pies to szukałbym wyjątkowego :) w sumie
@Twojbratmirko: Nie chciałem zajmować się hodowlą :) Wiedza to nie problem, zawsze można się dokształcić, czas też można znaleźć i pieniądze, po prostu robiąc bilans dochodzę do wniosku że jeżeli on ma mieć #!$%@? na mnie w 100% to nie chce :)