Wpis z mikrobloga

10 wspólnych lat i odeszła w kilka godzin. Umarła na rękach właścicieli, w drodze do weterynarza. Pies który grzecznie czekał aż wstaną domownicy żeby ich nie obudzić, który wchodząc do domu otwierał wszystkie drzwi i kład się na środku żeby móc obserwować każde pomieszczenie, który pakował się tam gdzie było najwięcej ludzi nawet gdy nie było dla niego miejsca. Asystował przy wszystkich pracach domowych, futro nie raz ubrudzone farbą, uszy miały już chyba wszystkie kolory świata. Nawet dostawy węgla nie odpuszczał. Nie myślałem że śmierć zwierzęcia jest taka ciężka. Teraz już wiem że to nie śmierć zwierzęcia jest ciężka a utrata przyjaciela.( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pies #pokazpsa #sadstory #feels
Inkwizytor_91 - 10 wspólnych lat i odeszła w kilka godzin. Umarła na rękach właścicie...

źródło: comment_RqQbn7tEap28UOtg945x03GZ34HMu3Th.jpg

Pobierz
  • 35
@Gothagami Dzięki:)

@pikolo369 To bardzo długo mu żyje, ja miałem już drugiego i drugi nie dożył ponad 10 lat. Ciężko im to będzie przeżyć jak mają tylko psa.

@noprosze Basset Hound

@NieJedynaNaWykopie Nie mam na telefonie innych zdjęć bo nowy telefon. Jak wyjadę z pracy to pewnie wrzuce coś ciekawego. Ale to była jej ulubioną pozycja:)
Inkwizytor_91 - @Gothagami Dzięki:)

@pikolo369 To bardzo długo mu żyje, ja miałem ju...

źródło: comment_OWaykyOhovUzY7dCf55tFTcPSW1FzdYe.jpg

Pobierz