Wpis z mikrobloga

Mirasy, chciałbym was ostrzec przed zakupami w #lightinthebox. Kupiłem u tych oszustów 8 grudnia mibandy. Na stronie jest info, że processing time jest 1-4 dni, po 4 dniach ciszy pisze do wsparcia, a te ćwoki odpisują ze 4 dni to minie 17 grudnia! Odpisuje im, że chyba im się coś pomyliło. A te zjeby mi odpisują, że owszem przepraszają bo processing time nie jest 1-4 dni i że przesyłka zostanie nadana 18 grudnia! No #!$%@?, to ja place za kuriera 14 dolców a te #!$%@? mi piszą, ze przesyłkę powinienem otrzymać do 25 grudnia!
Przepraszam, ale się #!$%@?łem.
Wołam zakupoholików z #banggood #gearbest #aliexpress celem ostrzeżenia. Możecie mnie zrypać za tagi.
  • 15
  • Odpowiedz
@promil: ja natomiast musze ocieplic wizerunek sklepu.

Xiaomi YI zamowione u nich i chocbym na sile szukal gdzie sie #!$%@? to nie moge nic znalezc.

Processing time utrzymany.
Wysylka szla tyle ile informowali.
Ubezpieczenid od Vat wykupione, w ciagu 24h od wyslania zdjecia noty od DHL na PayPal mialem zwrot kasy.
  • Odpowiedz
@JcL: @apaczacz: jak dla mnie sklep bardzo dobry jeżzeli chodzi o obsługę, ale inna rzecz wydała mi się podejrzana. Dwa lata temu kupowałem tam telefony i nie wiem dlaczego, ale miałem wrazaenie, że mogą być refurbished. Pod klapką na jakieś naklejce czy gdzieś jakeś napisy długopisem były.
  • Odpowiedz
@promil: a ja akurat dzisiaj dostałem 2 karty Kingstone 16 kupione po 2,8$ 28.11... Ale to był mój pierwszy zakup u nich...
  • Odpowiedz
@promil: Bez przesady, nieuzasadniony ten hejt trochę, za mocne słowa do przewinienia.
Wszystkie sklepy chińskie w ch... walą z terminami, ile to razy Banggood mnie już zrobił w konia z shippingiem, a to jeden z tych lepszych sklepów jednak. Co poradzisz popyt duży, a sprzedaży nie opłaca się wstrzymywać w oczekiwaniu na dostawy...
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: nie pisał bym tu tego, gdyby na stronie przedmiotu zmienili informację o czasie przetwarzania, a tak ewidentnie lecą w kulki. Jak piszą, że na stronie przedmiotu jest błąd to niech go poprawią, a skoro tego nie robią to albo oszukują mnie, albo próbują oszukać innych. Dlatego ostrzegam.
  • Odpowiedz
@apaczacz: @promil: Również nie mogę złego słowa napisać,zamówiony Xiaomi Dash i xiaomi transmiter,paczka wysłana z opóźnieniem 3dni,ale dali mi za to 10% zwrotu od sumy zakupów(bo do nich napisałem co tak długo) Zwrócili mi całość zapłaconego VAT-u w ciągu 10godzin(miałem wykupione ubezpieczenie)
  • Odpowiedz
@promil: ja zamówiłem telefon 26 listopada i też mi napisali że dopiero 17 grudnia wyślą. Też miała być wysyłka w 1-4 dni. Jedyny plus, że za opóźnienie dali kupon 7$/14$
  • Odpowiedz