Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczoraj od 15 do 6 rano dzisiaj tv, bo chory w łóżku leżałem i spać się nie dało. Latałem po wszystkich kanałach od TVP Info do TVN 24. Kiedy we wszystkich kanałach informacyjnych live pokazywali i dyskutowali co się #!$%@? na TVP Info pokazywali jakąś msze którą prowadził jakiś biskup, na pasku informacji na dole żadnej wzmianki poza tym że wywalili posła PO z obrad. U mnie w domu mochery... Oglądają TVP i Trwam, ojciec czasami Informacje na Polsacie. Nawet mi się nie chce tam na święta jechać bo już widzę ich gadki że dobrze, że wystrzelać powinni tych z KODu co tam pod sejmem krzyczą, przecież dobrze. Kaczyński powiedział że ustawa "uzbejfhikacyjna", i że dobra zmiana i 500+ że zamach że Niebiezpieczne związki Komorowskiego czytali, że ja tylko ten internet bym obejrzał na Trwam. I to mnie najbardziej #!$%@?, na szczęście moja dziewczyna ma normalniejszą rodzinę, bo albo mają to w dupie albo na wszystkich gadają tak samo że cyrk i złodzieje, jedni siebie warci i raczej u niej spędze te święta.
#sejm #gorzkiezale #gownowpis