Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy historii z mundurem na aukcji u Niemca. Dotarł i ma się dobrze. W przyszłym tygodniu mam już umówione spotkanie w Muzeum Wojska Polskiego gdzie zostanie on przekazany. Zostanie też potwierdzona jego autentyczność.

Wspomę o roli wykopu w całej akcji, a jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam zainteresowanych. @packa @Zapaczony @polujenakury @KMS76 @wykopczykowski_ @Kartinos @szwelx @www-urzednikpolski-pl

#czynimydobro #polska #patriotyzm #militaria

http://www.wykop.pl/link/3473343/niemcy-sprzedaja-pamiatke-po-spadochroniarzach-generala-sosabowskiego/
watir - Ciąg dalszy historii z mundurem na aukcji u Niemca. Dotarł i ma się dobrze. W...

źródło: comment_ObsYs25vQhTPKXLeNVRMTfOWEyX3gki4.jpg

Pobierz
  • 38
@watir: Super akcja Kolego, propsy!

Ale tak jak mówią mirki wyżej - Muzeum Wojska Polskiego to wbrew pozorom nie jest najlepszy wybór. Bardzo łatwo tam o "zaginięcie na magazynie", mundur na 95% nie znajdzie się na ekspozycji. Każdy kto miał do czynienia z MWP od kuchni odradza oddawanie tam czegokolwiek - magazyn to podobno czarna rozpacz, sami tak naprawdę nie wiedzą co mają, co zaginęło, a co w międzyczasie "wypłynęło" do
@watir: Jeszcze raz brawa dla Ciebie mirku za to co zrobiłeś! Takimi działaniami wpływasz na budowanie historii Polski i oddajesz pamięć polskim bohaterom. Cieszę się też, że zdecydowałeś się go oddać do Muzeum Wojska Polskiego tak jak Ci doradzałem :)
@watir: Ło panie mam taki sam w domu po pradziadku. Ten sam napis Poland i ten sam żubr(?) na żółtym tle. Nawet ostatnio wrzucałem zdjęcie kompasu który pradziadkowi służył, ale zdjęcie zostało olane ( ͡° ͜ʖ ͡°)