Wpis z mikrobloga

tak samo jest dziwne, gdy kobieta wstydzi się pokazać w bieliźnie a na plaży chodzi w stroju ledwo co zakrywającym #logikarozowychpaskow


@atencyjnasuwka: To nie jest dziwne. Zupełnie inaczej jest być nagim na plaży nudystów, a inaczej jest chodzić na golasa po mieście w lato.

Gdy na plaży jest sto kobiet w stroju kąpielowym, o wiele mniej zwraca się uwagę na niedoskonałości jednej kobiety, niż gdy widzi się jedną kobietę w bieliźnie.
a ile jest przypadków gdzie dziewczyna wstydzi się przed swoim chłopakiem zmienić chociażby bluzkę a zademonstrowanie mu się w nowo kupionym stroju już jej nie przeszkadza


@atencyjnasuwka: #!$%@? wyglądający, ale wygodny cyckonosz jest mniej atrakcyjny wizualnie niż bielizna kupiona po to, żeby dobrze wyglądała bez niczego innego.

Dziewczyny z reguły dobrze wiedzą, co robią.
można mieć bardzo wygodny jak i również mega seksowny stanik w którym wygląda się o niebo lepiej niż w skąpym stroju


@atencyjnasuwka: Można. Ja preferuję biuściaste kobiety i każda ma problemy z zakupem staników, więc czasem jest to albo albo.

Dodam jeszcze, że można też nie mieć ochoty na seks, a niewstydzenie się przy przebieraniu bluzki na normalnego faceta zadziała, niezależnie od tego, czy dziewczyna np. spieszy się do pracy.
można mieć bardzo wygodny jak i również mega seksowny stanik w którym wygląda się o niebo lepiej niż w skąpym stroju


@atencyjnasuwka: Może w oczach innych kobiet. Staniki są zasadniczo brzydkie - ot, psia uprząż dostosowana do człowieka. Pierś z sutkiem wygląda też lepiej niż pierś bez sutka.

Ja wiem, że myślenie życzeniowe, i "morzna fszystko", ale na litość bosko. Są produkty, które powstają po to, by wyglądać i są takie,