Wpis z mikrobloga

@UndaMarina: ale konkretnie w jakim sensie jesteś gorszym sortem?
słuchałaś w ogóle oryginału tego co kaczor powiedział, czy tylko powtarzasz po tvn24?
on mówił wyraźnie, że gorszy sort ludzi to ci, którzy zdradzają kraj lub stawiają swoje własne korzyści ponad interesem narodowym. w którą część się wpisujesz? jeśli siedzisz na wykopie, to jesteś raczej młoda, więc mi nie pasujesz do żadnej.
frytex2 - @UndaMarina: ale konkretnie w jakim sensie jesteś gorszym sortem? 
słuchała...
@frytex2: co to znaczy interes narodowy? Chcę spokojnie żyć w tym kraju, jako człowiek wolny, który ma prawo wyznawać przekonania jakie tylko chce (światopoglądowe, religijne; o ile nie krzywdzą innych), chcę pracować, żebym mogła zapewnić sobie środki do życia na dobrym poziomie. Nie interesują mnie zaległości z czasów drugiej wojny światowej lub rozliczanie komunistów albo drapanie się z Putinem o Tupolewa. Zależy mi, żeby Polska byla wolna, bogata, niezależna, bezpieczna i
@UndaMarina:
a zresztą, pytanie było inne; w którym miejscu TY jesteś gorszym sortem.
bo to, że coś tam jest obojętne tobie, to nie znaczy, że może być obojętne osobom, które pracują na stanowisku państwowym, które WYMAGA pewnych postaw.
@zareqx bo ludzie w Polsce myślą że są tylko dwie partie.
A ci co wiedzą że jest więcej partii to i tak głosują na PO albo PiS bo jak to oni uważają "w innym przypadku i tak mój głos będzie zmarnowany bo i tak taki Kukiz z którym się zgadzam nie ma szans wygrać hehe" a potem miną te 4 lata i znowu zagłosują na partię przeciwną bo po takim czasie ludzie
że gorszy sort ludzi to ci, którzy zdradzają kraj lub stawiają swoje własne korzyści ponad interesem narodowym.

@frytex2: Przecież on mówi to w konkretnym kontekście, o ludziach którzy "mają czelność" skarżyć się na polskie władze do instytucji międzynarodowych.

Przykład:
- Co sądzisz o Frytex?
- Nie chcę rozmawiać o ludziach gorszego sortu, którzy zdradzają kraj lub stawiają swoje własne korzyści ponad interesem narodowym.

Niby bezpośrednio nie przykleiłem Ci żadnej inwektywy, ale