Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki a właściwie to Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Planuję sie oświadczyć w święta i nie będę miał za bardzo kiedy i jak kupić kwiatów. A pozatym chcę żeby to była trochę niespodzianka a jak wpraruje do domu z kwiatami to różowy pewnie odrazu sie pokapuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc tu pytanie czy przy oświadczynach kwiaty są dla was jakoś super konieczne?

Wpis dodany przez anonimowe bo rózowa przegląda mikro z mojego konta i mógłby być przypau xD

#pytanie #rozowepaski #slub

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: ale to będzie u niej w domu, tzn ona w tym domu mieszka, czy razem do niego wejdziecie? Zawsze możesz poprosić o to, żeby ktoś z domowników w tajemnicy wniósł kwiaty do domu i albo je ukrył w pobliżu choinki, albo je ustawił w pobliżu choinki i wtedy je tylko zabierzesz z miejsca w odpowiednim momencie.
OP: @mirek_januszy: No własnie w te święta pykną dokładnie cztery lata jak jesteśmy razem więc jest to raczej dobra data.
No i właśnie jak widać czy kwiaty to taka zajebiście ważna rzecz to sprawa dyskusyjna.

@matra: Mieszkamy razem, sami więc nie mam za bardzo z kim współpracować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: xadereq

@AnonimoweMirkoWyznania no to to olej, albo sam sobie odpowiedz czy dla niej kwiaty są ważne, bo ją lepiej znasz. Dla mnie ważniejszy jest odpowiedni moment i pomysł na oświadczyny niż kwiatki, które i tak zasila w końcu kubeł.