Wpis z mikrobloga

@Reality: Pogrywałem jakiś czas temu w jedynkę. Czytałem, że ta nowa część jest zawalona wszelkiego rodzaju mikropłatniościami. Ponoć bardzo to uciążliwe. Jaką masz opinię?
@Kiubi: Już po dwóch minutach trafiłem na jakąś skrzynkę, gdzie trzeba czekać na jej otworzenie. Na razie gra to wyścigi, a nie "dojedź jak najdalej" jak w pierwszej części. Zmiana rozgrywki pozwala na wprowadzenie gdzieś paywalla, więc pewnie rzeczywiście bez płacenia będzie się grać dość słabo.
@Kiubi: :O Kompletnie nie! Gdzie takie głupoty przeczytałeś? Chętnie opisze jak jest.

Waluty to gold i diamenty. Za golda upgradeujesz pojazdy, kupujesz nowe oraz nowe mapy przygody (gdzie jak kupisz mapę za 12k i dobrze pojedziesz ją, zarobisz jednym przejazdem 15k).

Używanie diamentów to obecnie dwie opcje: wydawanie ich na golda (pic rel) lub szybsze otwieranie skrzynek, gdyż w grze jest system Gacha i zdobywa się skrzynki za wygrywanie wyścigów.

Według
Reality - @Kiubi: :O Kompletnie nie! Gdzie takie głupoty przeczytałeś? Chętnie opisze...

źródło: comment_N6MJPLA0E830CDxHGJaOfnd6jMxnz65K.jpg

Pobierz
@FeniEnt: No tak, jest Gacha, ale otwieranie skrzynek to prościzna na poczatku, kiedy ma się dużo diamentów. A tak to reklamy i czekanie, Ew. pakiet z 1500 diamentów i innymi rzeczami za 10 zł. No nie wiem, ja uważam ze bez płacenia gra się bardzo dobrze, ale pakiet za 10 zł mozna kupic, i tak gra jest darmowa, a taka fajna, wiec czemu nie. Ale nie jest to wymagane do czerpania
@PP96: Zauważyłem dopiero po dodaniu posta, ze jak my mamy cię tez mieć, to musisz dac nam link. Xd Szkoda ze nie wystarczy przez jedna osobę dodanie.
@PP96: Dodałem cie, wyszło mi ze jesteś jerry z Czech i masz bronze 2... Poprzednie linki od mirkow to flaga jest jakby oboje byli z USA. Czy cos z tym maja spieprzone i dodaje losowych ludzi? Różowego mi dobrze dodalo, ale może to przez fejsa...

@xcccx