Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie jak to jest zakochać się tak, że nawet po wielu latach zostaje ślad? Tak, że traci się rozum? Ja coś takiego przeżyłem. Burza hormonalna i te sprawy. Zwykle odnosi się to do dziewczyny z poza naszej ligi i w sumie tak było i w tym przypadku. Ale pocieszam się, że byłem brany pod uwagę. Ona doskonale wiedziała co czuję, wybraliśmy się raz posiedzieć przy piwie, potem na długi nocny spacer po mieście. Zaprosiłem ją do mieszkania i wylądowaliśmy na kanapie. Byłem tak napalony, że trudno to opisać. Próbowałem ją pocałować, ale nie chciała. Nie potrafiłem tego zrozumieć, po co było to wszystko skoro nie chciała pójść krok dalej? Pozwalała się dotykać, ale tego czego najbardziej chciałem czyli pocałunku nie dostałem... a to przecież kwintesencja bliskości, miłości. Zsunąłem jej biustonosz i całowałem jej sutki. Twarde, na pewno była mokra. Najbardziej perfekcyjne cycki jakie widziałem w życiu.. do tej pory je wspominam... i znowu spróbowałem ją pocałować i nie chciała. Mogłem posunąć się dalej, marzyłem o tym, marzyłem o niej, ale z bólem serca przestałem. Do tego trzeba było mojej całej woli. Ten brak pocałunku napełnił mnie nieopisaną rozpaczą. "Wcale tego nie chcesz" powiedziałem ze smutkiem, a ona nic nie odpowiedziała. Żadnego słowa wyjaśnienia, potwierdzenia, nic. Tylko patrzyła się na mnie.
Odprowadziłem ją do domu.
"Pewnie pomyślisz, że jestem #!$%@?ą" Powiedziała przepraszająco
"Nie, nie pomyślałem tak wcale" Powiedziałem jej na do widzenia ze smutkiem i tak się rozstaliśmy.
Mijają lata i do tej pory zastanawiam się jak można pozwolić sobie na tyle i nie odwzajemnić pocałunku. Wierzcie mi jej piękne ciało było na drugim miejscu, chciałem by mi się oddała z miłości. Chciałem jej "umysłu".
Tak mnie zebrało na wspominki. ehh perfekcyjne cycki.... tęsknię za nimi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pocieszam się, że byłem bliżej osiągnięcia młodzieńczego spełnienia marzeń niż większość.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 6