Wpis z mikrobloga

Moja wspolokatorka (22lvl)wyjechała ostatnio na urlop na 10 dni do egiptu z mamą i ojczymem. Wróciła i oznajmila,że od stycznia wypowiada mieszkanie i wraca do Egiptu bo poznała tam miejscowego, zakochała się i on załatwił jej prace jako animatorka w hotelu I będą żyli długo i szczęśliwie. Dziewczyna jest mega podjarana, zachwycona tamtejszą kulturą, mowi,że ludzie są szczerzy, uśmiechnięci i życzliwi. Nie to co Polacy oczywiście.
Nie oceniam,każdy ma swój rozum. Ja bym się po prostu bała tak wszystko zostawić i jechać do praktycznie obcej osoby...
#logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 75
szczerzy, uśmiechnięci i życzliwi. Nie to co Polacy oczywiście.


@Zabojcza_Rozowa: Nic dziwnego, szczerze mówiąc. Im dalej na północ, tym społeczeństwa bardziej zamknięte w sobie. W Polsce nie jest jeszcze tak tragicznie pod tym względem :)
@Zabojcza_Rozowa: historia identiko jak kuzynki, z wyjątkiem że ona pojechała do Grecji. Jak ten gościu sie nazywał to nie pamiętam ale typowy Grek. Jedyny plus byl taki, że bylem na naprawdę zajebistym weselu na wyspie greckiej. Po dwóch latach wzięła rozwód i wróciła do Polszy bo była tam jak "typowa" kobieta. Urodzić dziecko i służyć męskiej części rodziny.
Ciotka mojego różowego mieszka w Syrii od dobrych 20 lat. Męża poznała na urlopie. Teraz przyjechali do PL, bo tam #!$%@?. Poznałem gościa i serio w porzadku jest. Mają 3 dzieci i dopóki nie wybuchła wojna, zajebiście im się żyło. W 2008 byliśmy nawet u nich na urlopie. Także podsumowując- wszystkie wasze wyruchania, zaruchania, zaorania itp. to niestety jedynie wasza stulejarska fantazja i halucynacje z niezaruchania i rzadko kiedy ma cokolwiek wspólnego
@Zabojcza_Rozowa moja przyjaciolka tez uwielbia egipt, jest zakochana w ludziach, wszyscy sa pomocni i zyczliwi, opowiadala o darmowych herbatach, taksowkach itp. Wraca tam co roku. Z tym, ze ona wyglada jak jedna z nich (ma hinduskie korzenie), wiec mysle, ze to dzieki temu traktuja ja jak jedna ze swoich.
@Zabojcza_Rozowa: znałem taki przypadek osobiście - laska wzięła jakiegoś faraona z egiptu i miało być wielkie love a po roku rozwód bo gość tylko dobrze wyglądał i podobno nic w domu nie robił a ona koło niego wszystko xD ale to było dawno