Wpis z mikrobloga

Mam ogromną prośbę.
Wykonajmy wszyscy pierwszy krok do zagłuszania w zarodku przejawów antypolskości.

Dodaj użytkownika @PuffinusGravis na #czarnolisto.

Osobista tragedia dla rodziny kierowcy... Sam fakt, że Polak brał bezpośrednio udział jako ofiara jest przerażający.

Nie potrafię zrozumieć jak można w takiej chwili wykorzystywać taką sytuację do politycznych pobudek...

Ile jadu w sobie musi mieć ktoś taki...?

#shitwykopsays #oswiadczenie #zamach #berlin
G.....z - Mam ogromną prośbę.
Wykonajmy wszyscy pierwszy krok do zagłuszania w zarod...

źródło: comment_Sn0CekFfQrz8dKZMIPz1vagSoSmiN0tA.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: spoko, jeżeli wezwiesz też do czarnolistowania tych od "ciapatych śmieci" i "hehe imigranty so to zamachy so"
Te wieści o potwierdzeniu przez ISIS były zdementowane z tego co wiem.

(tak gość jest politycznym agitatorem, ale naprawdę nie #!$%@? jedynym)
  • Odpowiedz
Dziękuję wszystkim.
Czemu Polacy muszą się zawsze kłócić, jak jest spokój, a jednoczyć w obliczu tragedii?

Modlitwa, współczucie, dobre słowo, miłość. Teraz na to jest czas.

Wątpię, że Polak żyje. Nadzieja umiera ostatnia.

Ponad 50 osób skrzywdzonych w imię nienawiści i podziałów rasowych. Brońmy tego, co nasze. Brońmy tego, co cenne.

Jestem Polakiem. Jestem Europejczykiem. Jestem Człowiekiem.
  • Odpowiedz
@Ganicjusz: wiesz co nie podoba mi sie co tam napisal, ale wolnosc slowa jest wazna. jak tak mysli, to niech sobie pisze.

Wazne zeb yumiec wyrobic samemu sobie zdanie. Gdyby nie tacy ludzie i inniy z innia opinia i moj wlasny mozg, to pewnie nie byloby to mozliwe.
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: Niech wolność słowa się nie łączy z obrażaniem martwych i niewinnych ludzi. Bo tutaj poszło o konkretną osobę, której rodzina jest przygotowana na najgorsze.

Albo i nie jest przygotowana, ale to już nie jest kwestia wyboru.
  • Odpowiedz
Niech wolność słowa się nie łączy z obrażaniem martwych i niewinnych ludzi.


@Ganicjusz: wykopowa hipokryzja, nie chce mowic ile wykopkow sie nabija ze smierci niewinnych ludzi, a ze Polak umarl to wielkie halo. Oczywiscie, ze to nie jest zabawne, ale nie badzcie tacy jednostronni.
  • Odpowiedz
@Middle-Earth:
1. Nie umarł tylko został zamordowany. Podobnie jak zostało zamordowanych 10 innych osób na miejscu ataku.
2. Hipokryzja jest powszechna, ale równie powszechne są podziały. Czy zarzucasz hipokryzję mnie mój komuś kto się tutaj wypowiada? Jeśli tak to konkretne argumenty i przykłady. Wykop to zbiory ludzi. Jeśli zbiór A coś mówi to nie znaczy, że zbiór B to podziela.
  • Odpowiedz