Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brak urody u #rozowepaski potrafi nie tylko zahamowac ich zycie uczuciowe (pal licho) ale też ZAWODOWE. Taka ougolniona niepewnosć siebie, wiara w to, że jest sie gorszą przekładac sie może na chęć zamknięcia sie w czterech ścianach;/ niestety to się zdarza. "Jak ja się odnajdę wśród tych wylaszczonych "korpobitch";) po co ja się tam w ogóle pcham, to nie moje klimaty"... A jak praca jest z samymi facetami to kobieta z kompleksami boi się, że będzie tak samo jak w szkole, gdzie chłopacy śmiali się i obrażali brzydsze kolezanki.
Dlatego mam pytanie do #rozowepaski z grupy mniejszy lub większy #wygryw jeżeli chodzi o #pracbaza . widze przykłady gdzie osoby średnio urodziwe robią karierę, też zagranicą, mają swoje #niebieskiepaski a nic im nie ujmując nie są jakimiś korpolaskami, tylko zwykłymi kobietami. Nie wiem czy to większość czy mniejszość, bo jednak wiadomo, że najłatwiej mają te wylaszczone, ale
pytanie brzmi: jak sie wam udaje być #wygrywem będąc kobietą 4/10 5/10? To jest pytanie serio, jak się wam udało być silną i nie czuć sę gorszą. Bo wiadomo, że jak już się dużo zarabia to wygląd trochę podskakuje, ale trzeba tam dojść jakoś. Jak? #praca #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem #rozowepaski ale pozwolę sobie skomentować, wszystko siedzi w psychice, zależy od Twojego podejścia. Tylko Ty uważasz, że jesteś 4/10, 5/10 i jeżeli nie zmienisz myślenia to tak właśnie będzie i tak też będą Cie odbierali. Obstawiam, że naprawdę sporo #rozowepaski 3/10 uważają, że są 10/10 i przez to osiągają sukcesy zawodowe i w życiu prywatnym.
Także zastanów się czy chcesz być 10/10 i zaakceptuj siebie, trochę więcej pewności
"Jak ja się odnajdę wśród tych wylaszczonych "korpobitch";)


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale prychłam!;)
Na ponad 20 pięter mojego korpo są może 3 laski o aparycji korpobitch, reszta babek to zwykłe kobiety, jedne wyglądające jak typowe Grażynki, inne jak dziewczyny z sąsiedztwa

jak sie wam udaje być #wygrywem będąc kobietą 4/10 5/10? To jest pytanie serio, jak się wam udało być silną i nie czuć sę gorszą.


@AnonimoweMirkoWyznania: Wystarczyło zobaczyć w akcji kilka
@rdza: "korpobitch" jaki normalny facet chce cos wiecej (poza seksem) od takiej karierowiczki... praca, praca, praca ohy ahy praca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
UzależnionaStara: @Atryu: Tak mówisz, ale kobiety z zerowymi osiągnięciami zawodowymi nie mają super powodzenia. Jak widzę jakiegos wypasionego programistę to on raczej nie jest z bezrobotną, nawet jakby ta bezrobotna była cudownym człowiekiem. Raczej też szuka kogoś z korpo posadką.

Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: Faceci maja w dupie (a przynajmniej ja mam ) zawodowe osiągnięcia kobiety. Przede wszystkim liczy sie podejscie do zycia (zdecydowane zadne stulejarskio-depresyjne użalanie sie nad sobą czy inne borderliny), seksapil, energia do działania (np wspolne wypady - góry, rower) oraz uroda (ale wcale nie musi byc 9/10 wystarczy ze dziewczyna dba o siebie i nie nosi ubran po babci)

ps. Uwierz mi programisci nie sa miarodajna grupa do oceny relacji