Wpis z mikrobloga

Strasznie #!$%@? mnie to, że jak kiedyś krytykowałeś władzę, to po prostu znaczyło, że ci się ona nie podoba. Jak obecnie skrytykujesz władze, to zaraz zlecą się te #!$%@? ameby i powiedzą, że mówisz tak tylko dlatego, aby atakować bogu ducha winnego kurdupla/mówisz tak tylko dlatego, że to pis/jesteś z kodu (niepotrzebne skreślić). Z drugiej strony jak kiedyś pochwaliłeś za coś władzę, znaczyło to tylko tyle, że ci się ona po prostu podoba. Teraz, jak powiesz że PiS coś zrobił dobrze, to od razu ameby z drugiego obozu przychodzą i mówią ci, że jestes PiSowcem. To strasznie utrudnia jakiekolwiek wypowiadanie się o władzy ludziom, którzy nie chcą być posądzeni o oszołomstwo. Ehhhhh
#polityka #4konserwy
  • 3
@kulaty bo niestety nakręcany jest przekaz na polaryzacje i starcie w społeczeństwie, dla zmiecenia jednej czy drugiej opcji politycznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przy okazji poziom tego wszystkiego sprawia, że już wiem, że nie tylko są oszołomy religijne u nas w kraju, ale i te co rzucają sie pod samochody i mają zanik pamięci z ostatnich 9 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kulaty: a mnie wkurza że kiedyś jak krytykowałeś władzę to ją krytykowałeś. A teraz wychodzisz z banda #!$%@?ów dzień w dzień z nowymi manifestacjami organizowanymi za nasz hajs i #!$%@? że będzie robić majdan i zgrywasz specjalistę od konstytucji.