Wpis z mikrobloga

#swieta #prezent #prezenty #zakupy

Mirki,

ostrzegam Was przed sklepem #toys4boys

Kupiłem u nich parę prezentów w poniedziałek o godzinie 12 (w południe). Na stronie tykał zegar mówiący, że zakupy zrobione do północy tego dnia MAJĄ GWARANCJĘ DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI. Wszystko co chciałem jest na stanie magazynowym, więc jest zajebiście. Biere.

Kupiłem, zapłaciłem i się cieszę. Wczoraj mail milczy, dzisiaj żadnej wiadomości - ani od InPostu, ani od sklepu. Loguję się zatem do sklepu i sprawdzam status: ostatni update - 20.12.2016 - w realizacji

Dzwonię zatem i pytam:

- Czy moja paczuszka została wysłana? Bo szekle poszły od razu, PayU pisze, że szekle są u Was na koncie. Może wszystko jest ok, tylko system sklepowy zamulił. Bo wie pani, jest środa przed świętami, godzina 14, a tu nic ni ma, martwić się zaczynam...

Pani sprawdza status zamówienia w systemie sklepu: "w trakcie pakowania"

"Po #!$%@? w takim razie ten zegar", zastanawiam się w duchu.

- To trochę niedobrze, bo to miały być prezenty...

- Wie pan, na stronie InPostu była informacja, że tylko paczki nadane do poniedziałku mają szansę dotrzeć przed Świętami...


- Nie uważa pani, że paczka miałaby większą szansę dojść, gdyby w ogóle została nadana?

- To my dzisiaj nadamy paczkę kurierem, powinna dojść do piątku...

Zobaczymy czy dojdzie. Nie będę czekał, już teraz zasłużyli na zmieszanie z błotem.

Także Mirki: ostrzegam przed tym sklepem. Jest dużo innych z podobnym asortymentem.

Także sklepie:

  • 1