Wpis z mikrobloga

Jest jakas szansa na liberalizacje dostepu do broni w najblizszym, powiedzmy, roku? Chcialbym zdobyc pozwolenie (rekreacyjnie chodze na strzelnice od kilku miesiecy) i nie wiem, czy warto w to wchodzic, bo moze za rok bedzie latwiej, taniej i przyjemniej? Czytalem o projekcie Rombu, ale nie wiem, w jakim to miejscu stanelo i czy jest szansa na przyjecie tej ustwy.

#romb
#bron
#polityka
  • 13
@KonfederatZBaru: jeszcze troche inaczej, Egzamin praktyczny z ostrzeliwaniem 2 tarcz zza przeszkody w przypadku checi noszenia. Ale nadal wszystkie formalnosci do spelnienia typu lekarz, niekaralnosc itp.
Ja bym na zmiany w tym zakresie nie liczyl.
@deeper: tak, wlasnie o tym myslalem - nie strzelalem z niego jeszcze, ale czytakem recenzje, ogladalem testy i za 3500 zloych chyba nie ma lepszego pistoletu na rynku. Pewnie w te pol roku jeszcze sie troche dowiem o broni i moze zrewiduje swoja opinie, ale poki co tez nastawiam sie na tego HK.
@KonfederatZBaru: nie ma lepszego... to wszystko kwestia do czego, na 100% sa lepsze.
Mi sie strasznie podobal i kupilem go rezygnujac z shadowki :) ktora jest celniejsza, metalowa i wielu sie nia jara.
A ja zamienilem ja na plastikowy pistolecik bez kurka :D I dobrze mi z tym. ( ͡ ͜ʖ ͡)