Wpis z mikrobloga

@kubica666: jestem w identycznej sytuacji, w sobotę ponad tydzień temu dostałam numer paszki do śledzenia, ale paczki do tej pory nie dostałam i na stronie do śledzenia nie ma żadnych informacji dla paczki o danym numerze
@kubica666: @Ilosia:
a zglosiliscie to komukolwiek czy sie zalicie tylko na mirko?

@PMV_Norway: to samo Ty?

@diabeu255: nad Twoja paczka juz walczymy ;-)
@Bermut: jak wyzej. Zamiast zglosic sie do organizatorow to lepiej robic gorzkie zale na mirko..
@MirekMireczekMirunio: sprawdzajo. I wysylaja kolejne paczki jezeli jest taka potrzeba.

Nie jestesmy alfami i omegami, jezeli nie wplynie do nas zgloszenie w panelu o problemie to ciezko nam
@b__g wczoraj rozmawiałem z norweska infolinia. Tłumacza się dużym ruchem, oraz tym że paczka wyszła już z Holandii czyli kraju tranzytowego. Kazali czekać. Szkoda mi tylko mojego mirka bo nawet jak dojdzie to odbierze dopiero po nowym roku.
Posten kazali jeszcze czekać
@b__g: chciałam zgłosić na początku tego tygodnia, ale moduł do zgłaszania braku paczki nie jest jeszcze otwarty. Przed chwilą wysłałam wiadomość do organizatorów z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.
@Ilosia jeśli paczka wysłana była inpostem, to mogli zmienić numer. Moja wykopaczka miała aż 5 różnych numerów! Zainstaluj sobie apke inposta i załóż konto na nr tel i wtedy widzisz każdą paczkę nadaną na ten numer.