Wpis z mikrobloga

Co może być powodem, że kamerka Xblitz Go nagrywa mi filmiki najczęściej trwające kilkanaście/dziesiąt sekund (sporadycznie ponad minutę aż do 3 minut) w sporych przerwach rzędu od kilkunastu sekund do 1-2 minut?
Autowyłączanie mam na "off", pętla ustawiona jest na 3 minuty, kartę pamięci wrzucam w obrazku (nie wiem co jeszcze może mieć na to wpływ).

#samochody #kamerasamochodowa
przemho - Co może być powodem, że kamerka Xblitz Go nagrywa mi filmiki najczęściej tr...

źródło: comment_t1qT1B87LtZqdGtT3XypEPmEPFLfWm0s.jpg

Pobierz
  • 6
@przemho: nie znam twojej kamerki, ale prawdopodobnie autowyłączanie odnosi się do czasu pracy na baterii po odłączeniu zasilania, czyli jak będzie minuta, to minutę po zgaszeniu silnika jeszcze będzie nagrywała. Może też być autowyłączanie ekranu, wtedy kamera nagrywa z wyłączonym ekranem.
@Srala-Bartek: Odpowiedzialna jest chyba za gaszenie ekranu, gdy kamerka jest bezczynna (moja ma chyba jakiś zwalony czujnik ruchu, bo ciągle przestawała nagrywać). Od momentu kiedy tę opcję wyłączyłem wszystkie problemy zniknęły. Jedyny minus jest taki, że ciągle jeżdżę z włączonym ekranem, ale specjalnie mi to nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)