Wpis z mikrobloga

hej Mirki, mam ważne pytanie! używam od 4 lat iphone, nie wiem za bardzo na co zwrócić uwagę wybierając telefon (iphone zalałem i zaczyna szwankować). do wyboru mam: samsung galaxy a5 2016 albo huawei p9 lite. jak patrze na specyfikacje, benchmarki - samsung wypada gorzej (oprócz zarządzania baterią), natomiast wygrywa jeśli chodzi o wykonanie, aparat i wyświetlacz. telefonu używam do: instagram, snapchat, facebook, messenger, przeglądarka + sporadycznie jakaś prosta gierka typu candy crush. zastanawiam się na ile słabsze taktowanie procesora będzie zauważalne, w czym mnie ograniczy. z góry dzięki za pomoc! (do wyboru mam tylko te dwa konkretne modele) #pytanie #pytaniedoeksperta #huawei #samsung #galaxy #a5 #android #telefony
  • 2
@gh05td06: mam p9l i w kwestii wykonania masz metalową ramke, fajny plastik na pleckach (polikarbonat jakis). Bateria trzyma ze spokijem 5-6 godzin sot. Wydajność jest dobra, pograsz we wszystkie gry na tym. Trwają prace nad 7.0, beta jest już dostępna na xda. Bierz p9 lite.