Wpis z mikrobloga

Mam pytanie - zabieram się za kupno nowego telefonu i głównie patrzę na xiaomi. Sęk w tym, że mój znajomy ma xiaomi redmi note 3 pro i trochę narzeka na takie problemy jak, np. resetowanie się sieci co jakieś 30-60 min, resetowanie się całego telefonu raz na jakiś czas albo czasami się przytnie nie wiadomo dlaczego... Trochę mnie to martwi ponieważ jak na razie mam niezbyt miłe doświadczenie z telefonami sprowadzanymi z chin - kupiłem poprzednio elephone p(chyba)4000 i po chwili już mu ekran się zaczął psuć. No ale wracając do tematu - czy te problemy z notem da się jakoś rozwiązać i czy warto jest kupować note 4, czy lepiej note 3 pro? Zależy mi żeby nie sprawiał problemów.

  • 11
  • Odpowiedz
@4egis: mam te same wątpliwości, też chciałbym bezproblemowy telefon i nie wiem czy xiaomi może to zagwarantować tak jak np. lg, ma 3 lata l9 II i kompletnie nic się z tym nie dzieje.
  • Odpowiedz
@4egis: mam nonte 3 pro i musze powiedzieć, że u kolegi to raczej wina softu niech zainstaluje globala albo miui polska, imho są tylko dwie wady - brak nfc i nie za dobry aparat (jestem przyzwyczajony do aparatów z flagowców samsunga)
  • Odpowiedz
@4egis: W mojej opinii lepiej RN3Pro. Ja osobiście nie mam takich problemów. Telefon działa mi bez zarzutów. Niech znajomy sprawdzi czy nie ma wgranego syfiastego oprogramowania.
  • Odpowiedz
Sęk w tym, że mój znajomy ma xiaomi redmi note 3 pro i trochę narzeka na takie problemy jak, np. resetowanie się sieci co jakieś 30-60 min, resetowanie się całego telefonu raz na jakiś czas albo czasami się przytnie nie wiadomo dlaczego...

@4egis: to nie jest normalne, obstawiam syfmiui

Zależy mi żeby nie sprawiał problemów.

To raczej nie xiaomi

@zieluch:
akurat w ciągu 2 tygodni 2 razy odzyskiwałem system na
  • Odpowiedz
@Arqadio to ja mam.chyba inny telefon :d spadl mi pierdylion razy, w tym kilkanascie razy na asfalt przy prędkościach powyżej 30km/h(rower) i mogę stwierdzić, że to niezniszczalny tele, ani jednego pęknięcia tylko jakies ryski na obudowie, pancerny model :d
  • Odpowiedz
@4egis: Ze swojej strony mogę polecić Note 3 Pro. Mam z nim tylko kilka drobnych problemów, z czego najpoważniejszym jest chyba nierozpoznawanie przez telefon słuchawek podłączanych minijackiem. Jak wsadzę za wolno to słuchawki rozpoznawane są jako zestaw słuchawkowy i muzyka leci przez głośnik. Poza tym automatyczna jasność działa średnio, dlatego wyłączyłem i jadę na manualu. Aparat nie jest najwyższych lotów, ale mi akurat szczególnie na tym nie zależało. Jakbym teraz szukał
  • Odpowiedz