Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę być brzydka, bo nigdy (no dobra - jeden raz) nie latał za mną przystojny facet. Na portalach lajkują mnie tacy średni, nigdy nie ewidentnie przystojni. Dziwię się jak czytam, że 6/10 wystarczy by mieć nawet przystojnego, bo jest deficyt kobiet na rynku. Ja całe życie doświdczam wybredności facetów, od podstawówki niewiele się zmienia. Większość to bardzo "wysublimowani koneserzy kobiet", jak coś w twarzy nie jest idelane to już nie ma zainteresowania. Twarz musi być cudowna. Trzeba być Emmą Watson (tego typu dziewczyną) by mieć uwagę przystojnych i zamożnych, A ten przystojny, któremu się podobałam, był bi, więc moze przypominałam mu też faceta:(
No i też na tych portalach jest też kwestia tego, że nie jestem fotogeniczna, choc figura ok, to nie umiem sobie sama zrobic zdjęcia figury:D a kogos prosić to siara. "Zrób mi sesję, żebym wyszła jak ta z Titanica"huehue
No nie umiem tak. Chciałąbym chociaż raz zobaczyć jak to jest mieć przystojnego faceta, chociażby dla zaspokojenia ciekawości. #feels #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 33
@Blaskun: no wlasnie zauwazylem, ze wiele rozowych szuka atencji. Tak samo daja rady, zeby podrywac na ulicy wiedzac, ze to smiech na sali. Nie wspomimajac o tym jakie brednie wypisuja jak prawiczek chce isc na dziwki.
Na portalach lajkują mnie tacy średni, nigdy nie ewidentnie przystojni.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie, to wy macie zawyżone wymagania.

Jak widać 6/10 (3.0) to prawie środek stawki u kobiet, więc - zakładając jednego faceta na jedną kobietę - najbardziej prawdopodobne, że pasowałby do ciebie facet 4/10 (2.0) - środek stawki facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_fwYyBmtNa2GCOrXKUpNiDaJDCTaf7nTk.jpg