Wpis z mikrobloga

Fot.: st. chor. mar. Arkadiusz Dwulatek

Mimo tego, że media kreują Pana Ministra na idiotę i kretyna, to widać, że jest to po prostu swój chłop.
Tutaj na zdjęciu w bazie Al Jaber w Kuwejcie, gdzie święta spędzi 130 polskich żołnierzy. Pan Macierewicz przybył tam, aby złożyć życzenia świąteczne - bardzo miły gest.

#wojsko #wojskopolskie #mon #macierewicz
Tak trochę #fotografia #historiajednejfotografii #fotohistoria

www.polska-zbrojna.pl #polityka
Pobierz f.....i - Fot.: st. chor. mar. Arkadiusz Dwulatek

Mimo tego, że media kreują Pana ...
źródło: comment_GnuGmFrtYipdreqZbVt8yppUK12xJvmy.jpg
  • 68
@fanki: widzisz jak łatwo zostać pisowskim trollem? wystarczy nie podzielać opinii forsowanej przez wyborczą xD
tak naprawdę wystarczy posłuchać Macierewicza 5 minut i wszystkie te epitety jakie media serwują można włożyć między bajki, taka prawda, ja tam nie popieram pisu, ale żeby robić z takich ludzi wariatów to dopiero trzeba mieć nie równo pod sufitem

Sydney_Mobius - @fanki: widzisz jak łatwo zostać pisowskim trollem? wystarczy nie pod...
@fanki: powodzenia, niech się wszystkie, próbujące mnie tak mianować łaki biją o moje przejęcie tym faktem...

na wypoku staram się polityki nie wyciągać, a to że lubię sobie jebnąć czasem fotkę z niepopularnym politykiem (taka dziwna zabawa), i mam takową również z Antkiem, to już inna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)