Wpis z mikrobloga

Maleńkie świąteczne #rozdajo ode mnie. Wśród plusujących rozlosuję konto Uplay (nieużywane) z grami widocznymi na screenie. Niby nic szczególnie specjalnego, ale może akurat kogoś taki prezent ucieszy.

Losowanie dziś około godz. 21:00 przez mirkorandom. Zielonki nie biorą udziału.

#prezent #gry #settlers #heroes3 + 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rayman #uplay
daedalus_pl - Maleńkie świąteczne #rozdajo ode mnie. Wśród plusujących rozlosuję kont...

źródło: comment_VAP6eYIXOhNQt6YPIPVrgTTgA63I6X30.jpg

Pobierz
  • 14
@Nattana: Powiem Ci tak III kocham ale to już z przyzwyczajenia i z tradycji że tak powiem a IV bo to jest naprawdę dobra gra, grafika ponadczasowa, gameplay super , muzyka rewelka jedyna rzecz jaka jest u mnie na 1 miejscu za co kocham IV to to że można chodzić stronnikami które zrobisz sobie w zamku. Jedyna rzecz za jaką tęsknię to ulepszanie oddziałów czyli różnorodność wojska.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Shredd1e: Na tym koncie tylko The Crew było dodane za darmo. Reszta gier była kupiona w promocji, choć dość spory czas temu. Nie wiem, czy to #januszerozdajo czy nie i w sumie mam to gdzieś. Nigdzie też nie twierdzę, że to jakaś super okazja. Po prostu konto się kurzy nieużywane, więc z przyjemnością oddam komuś, kto z gier będzie korzystał i komu sprawią choć trochę frajdy.