Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakiś dziwny że uważam że oświadczyny w wigilię to #!$%@? pomysł? Na facebooku nasrane oświadczynami i z tego co widze to wszyscy zdjęcia jak facet klęka przed różowym a z tyłu janusz i grażyna xD Romantyczne w #!$%@?.

Może ja jestem jakiś dziwny ale jak można to zrobić przy całej rodzinie? Jeszcze z wujkami,ciotkami,kuzynami. No #!$%@?

##!$%@? #bekazpodludzi #rakcontent
  • 123
@troche_Seba_troche_Kuc no bo tak trochę wyszedłeś XD pierścionek zaręczynowy to w żadnym wypadku nie powinien być "prezent" który możesz mieć z głowy i nic więcej nie dać dziewczynie na święta bo nie tędy droga XD
mi szczerze mowiac to wszystko jedno gdzie i kiedy oswiadczyny :P Milosc to Milosc, slub wtedy to tylko formalnosc :P niewazne czy oswiadczynny w swieta czy nie, wazne ze kocha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@owocliczi: Jestesmy razem po slubie 7 lat i nie jestem materialna bzdziagwa. Tak pytam, widocznie taplanie sie w blocie nie wystarczylo dla materialnej bzdziagwy by zgodzic sie na slub.
@The_Riddler: toż raczej nikt nie oświadcza się komuś do kogo nie jest na 100% pewien, a robią to przy rodzicach by mieć z głowy oznajmianie im i by możliwie zrobić, zależnie od starych, bardzo fajny prezent.
@The_Riddler: No #!$%@?, oświadczyny w Wigilię wśród rodziny, jebnąć w łeb takiego, #!$%@?ć ze znajomych i tyle.

Docelowo taka chwila ma być jedna w życiu (ale z ilością oświadczyn już różnie w życiu bywa), intymna we dwoje (dlatego też nie podobają mi się również oświadczyny w drogich restauracjach wśród mnóstwa ludzi, którzy Ci #!$%@? zaczną klaskać uszami), dwoje ludzi ma się cieszyć, scementować to jeszcze w nocy dobrym ruchaniem i tyle.
@owocliczi: nie jestem debilem. Jestes chamka to widac odrazu. Napisalam tylko, ze to smieszne, ze koles w blocie ci sie oswiadczyl a teraz niestety jest tylko eks...brzmi zabawnie, napisane z sympatia. Ty wyskakujesz z ryjem I mnie obrazasz. Nie mam ochoty wymienac a Toba komentarzy. Popracuj nad soba moze kiedys poznasz kogos kto cie zniesie...
@The_Riddler: Przecież oświadczyny nie są dla pary tylko dla rodziny/ społeczności, jako rodzaj umowy. Zawsze tak było, poczytaj sobie, a teraz hurrr durrr neromantyczno. Ślub też będziesz brać w piwnicy bo przy ludziach to wstyd?
No właśnie, niesamowita presja na różowym i zero romantyczności.


@The_Riddler: Niekoniecznie. Idzie zrobić romantycznie i bez presji na różowym.

Znam parę, która właśnie tak zrobiła - najpierw romantyczne oświadczyny we dwójkę, potem już przy całej rodzinie (i jej, i jego) w pierwsze święto wyreżyserowane show pt. "Seba oświadcza się Karynie, a ta udaje zaskoczoną".

Ale po kija tak robili to sorry, ale tego już nie wiem i chyba nigdy nie ogarnę.
@Krznl: Szansa spędzenia ze mną reszty życia to największy prezent jaki mogła dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Same oświadczyny miały miejsce parę godzin przed kolacją, sam na sam, we dwoje. Na kolacji było tylko oficjalne:
-Tej mame patrz jaki ładny pierścionek mam.
-Złoty, więc zaręczynowy?
-Tak.
-No w końcu.
I tyle, bez klękania, bez kwartetu smyczkowego, wina wartego tyle samo co