Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moj #rozowypasek powiedział mi, że chce bym to ja przejął inicjatywę w łóżku, a ona będzie uległa. To znaczy, że mogę wszystko? Mam trochę wyrzuty sumienia, że zmuszę ją do czegoś, czego ona nie chce, ale ją chyba jara bycie niewolnicą. Co poradzicie?

#zwiazek #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyżyj się na niej tak by zobaczyła co to znaczy być uległą:) Trzymaj jej szyję jak będzie leżała na brzuchu, aby nie mogła głową ruszyć:) Trzymaj też jej szyję i podduszaj w seksie od przodu:) Niech poczuje ból w czasie podniecenia:) CHce być zgwałcona przez ciebie :) Nie zapomnij na końcu zamknąć ją w szafie jak przystało na lalkę : -)
Różowa: Musisz z nią porozmawiać szczerze o tym czego oczekuje, co jest dla niej akceptowalne, a co nie. I delikatnie próbuj przekraczać granice, bo na 100% jej fantazje są dużo ostrzejsze od tego co ci powie, tylko się wstydzi. Większość kobiet bez problemu akceptuje klapsy i ciągnięcie za włosy. Tylko na początku delikatnie - obserwuj reakcję. I stopniowo możesz zwiększać intensywność doznań ;) Podduszanie jest bardzo fajne, zacznij od chwytania jej