Wpis z mikrobloga

@bazingaxl: ( ͡° ͜ʖ ͡°) oryginalnie to spółdzielnia zarejestrowana po stronie niemieckiej, bo jeden z naszego zespołu (główny twórca można tak powiedzieć) jest Niemcem. Poza tym jeden z topowych języków jeśli idzie o liczbę ofert pracy ;).
@bazingaxl: ja mam całkowicie odmienne zdanie, ofert w C# jest od groma, codziennie dostaję nowe oferty za pośrednictwem LinkedIn/Goldenline itp. nie mówiąc już o portalach gdzie można je samemu znaleźć, a kończąc na grupie FB .NET Developers Poland Job Market.

Jak dla mnie właśnie najwięcej ofert pracy jest w Javie, .NET i JS, co zresztą widać też po trendach w ostatniej ankiecie na SO, które języki odnotowały największy wzrost. Jak
@spetz: A co do C#, to sam już szósty rok pracuje w tym. Poznałem sporo tego, co napisałeś (restful api, bazy danych, wzorce, mikroserwisy, aws, jenkins). teraz poznaje Dockera i TeamCity. Zmieniłem niedawno pracę u mnie w mieście. Wydaje mi się, że jak ktoś chce, to znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ogrod87: powiem tak, jeżeli ktoś ma wykształcenie informatyczne i nie potrafi znaleźć pracy to krzyżyk na drogę. Naprawdę, wystarczy założyć profil na LinkedIn i sumiennie go uzupełnić, a od ofert nie będzie się dało odpędzić ;).