Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr: najgorsze święta, podjąłem decyzję

W przeciągu 4 lat od ślubu w ogóle nie poznaję osoby z którą się ożeniłem. Nie wiem jakim prawem się to stało. Znaliśmy się 3 lata przed i była cudowną dziewczyną. Teraz jest to wróg który wysysa całą moją energię. Nigdy dobrego słowa. Nigdy wsparcia. Oczekiwania finansowe rosnące. Raniące mnie porównania do innych mężczyzn. Po dziecku seks to święto, większy niż gwiazdka. W tę Wigilię coś we mnie pękło. Dostałem od niej takie życzenia jak na opłatku w pracy. Poczułem się strasznie obco. Jak niewolnik. Nie jesteśmy majętni zarabiam w stosunku 2:1 do niej staram się, ale wiadomo że nie wszystkich jej marzeń spełnie. Tak, wydaje mi się że już wie, że życie wygląda inaczej niż to sobie wyobrażała, i że to ja jestem tym który odebrał jej marzenia. Nie ma dla mnie żadnej życzliwości. Nie wiem czy dam rady przy niej odchować dziecko. Chciałbym żeby moja córka jednak miała mamę, nie chciałbym jej odbierać rodziny nawet jeśli między nami to koniec. Ale ja już nie daję rady. Odgrzej sobie. ja dziś nie gotowałam. Zlew zapchany. Może byś odkurzył. Jak coś chcesz to idź do sklepu. Zostaw to, ja sobie to kupiłam. Możesz mnie nie budzić jak się kładziesz? Nie zapalaj światła. Nie dotykaj mnie. Nie wkładaj swojej bielizny do mojej. Sam sobie włacz pralkę.

Ja już się z nią rozstałem mentalnie, nie chciałbym na razie odbierać dziecku matkę. Nie wiem co zrobić.

#gorzkiezale #zwiazki #swieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 156
  • Odpowiedz
  • 372
@AnonimoweMirkoWyznania niezaleznie od tego jak sie potoczy Wasze zycie, Twoja corka kiedys zrozumie, ze chciales byc szczesliwy. Zycie w domu, gdzie nie ma milosci jest dla dziecka rownie trudne jak rozwod itp. Duzo ciezkich decyzji do podjecia, wiec powodzenia!
  • Odpowiedz
  • 254
@AnonimoweMirkoWyznania porozmawiaj z nią, tak szczerze. Widocznie nie potraficie rozmawiać tak szczerze, mówić o swoich potrzebach. Zagroz rozwodem i zobacz jak zareaguje. Dla swojego zdrowia psychicznego, jeśli nic się nie zmieni to się szybko rozwiedz. Tylko nie szukaj bolcowania na boku, bo jak Ci zależy na majątku, to ona może wynająć detektywa i będzie lipa przy podziale majątku ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
AHAHA xD
To do was #!$%@? forsujący związki - to was czeka.
Oczywiście, nawet w takiej sytuacji jak op będziecie sobie wmawiać, że wygraliście w życie, bo macie roszczeniową świnię i bachora na utrzymaniu. Po prostu bycie beta cuc­kiem leży w waszej naturze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jezeli jestes atrakcyjny fizycznie tj. Nie zmieniles sie po takich kilku latach to moze byc jej fanaberia, jezeli cos sie zmienilo z twoim wygladam to moze miec do ciebie zal o to. #!$%@? od innych relacji przy dluzszym zwiazku typu przyzwyczajenie, rutyna, znudzenie, brak motywacji. Niemniej do gory uszy i uwazam ze zyjemy zbyt krotko na tym łezpadole aby sie zadreczac przemysl jakby to bylo bez niej uloz plan i daj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mecz sie. Jesli juz jej nie kochasz to po prostu #!$%@? tym wszystkim i zacznij od nowa. Bedzie lepiej ;)
A dziecko lepiej zeby wychowywalo sie z jednym rodzicem niz w sztucznej atmosferze. Mlody facet z Ciebie, mozesz jeszcze byc szczesliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzenia cumplu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spróbujcie jeszcze mediacji małżeńskiej czy czegoś podobnego. Ona może mieć w sobie jakiś żal do Ciebie, trzymać go miesiącami i to powoduje jej fochy. Warto pójść z tym do specjalisty i spróbować ponaprawiać. Tym bardziej, że macie córkę. Zróbcie to chociaż dla niej.
  • Odpowiedz
@fortheworld: On się tak zachowuje tylko w stosunku do Ciebie czy też do córki? Może ma jakieś inne problemy, może dowiedziała się o jakiejś chorobie, wiesz różnie to bywa, niekoniecznie musi to być bolec na boku...
Musicie poświęcić jeden dzień na szczerą i poważną rozmowę, bez obecności dziecka i innych osób. Może coś się u niej dzieje o czym ciężko jej mówić.
  • Odpowiedz