Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: Było czerwone F355 na czarnych. Mam zamiar je tutaj wrzucić tak samo jak i 328 Koenig (jedyne w PL) () Kiedyś z kolegą znaleźliśmy Testę na EPA i zaczęliśmy sobie wpisywać randomowe cyferki i numerki bliskie Testy. Znaleźliśmy jeszcze 2 Dino na EPA. Zapytam go czy wie czyja ta kolekcja (on też jest z Pabianic)
@Janusz_Hazardu: Były droższe auta od NSX wtedy w PL. Kiedyś je tutaj wrzucę ;) Co do branży, wiem, że nie to chcesz usłyszeć, ale każda branża wtedy była dobra (teraz też jest). Były to czasy prywatyzacji państwowych biznesów i czasy gdy w Polsce było zapotrzebowanie na wszystko. Umiałeś robić wazony? Otwierałeś fabrykę i je robiłeś, miałeś lewy hajs i nie wiedziałeś co z nim zrobić? Kupowałeś hutę czy inne państwowe przedsiębiorstwa.
@PiterSV: zrobiłem szybkie dochodzenie

Właściciel Poznańskiej Grupy Kapitałowej stał się sławny, gdy oskarżono go o działalność na szkodę własnej spółki. Uniewinniony biznesmen nadal jest- osobiście lub pośrednio - właścicielem Fabryki Lin i Drutu Drumet, Fabryki Dywanów Agnella, która ma około 65 proc. udziałów w polskim rynku oraz sieci kantorów i fabryki porcelany.


Siedziba PGK mieści się na Libelta 26 w Poznaniu, przeglądam sporadycznie fora z egzotycznymi autami, ostatnio na Libelta 26
Janusz_Hazardu - @PiterSV: zrobiłem szybkie dochodzenie 
 Właściciel Poznańskiej Grup...

źródło: comment_1qqV1YmCGm1NezB97lzX9YjCNBANqMkQ.jpg

Pobierz