Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
https://www.youtube.com/watch?v=K95Xv0N6Xqc

Niedawno bylo w goracych, chcialem napisac to w komentarzu pod tym filmem opa, ale stwierdzilem ze troche przypal robic to z prywatnego kompa bo stuleja mocno.
Otoz jak obejrzalem ten filmik to dostalem takich feelsow ze lzy nalecialy mi do oczu. Marze o takim zyciu jaki ma ten Mirek. Zeby miec taka piekna dziewczyne czy zone, ktora mialaby fajna osobowosc i w ogole. Zeby tez nie byc takim smutasem tylko z taka radoscia glosem mowic (tak jak ten mirek) z takim entuzjazmem i radoscia, sympatia itd.
Zeby miec tez normalna rodzine ktora moglbym pokazac taka dziewczyne i sie razem cieszyc przy ladnej choince, w ladnym domu, przy ladnej choince...
#!$%@?... jak ja zazdroszcze temu mirkowi ze chyba zrealizuje paste o kebabie i wodce w przyszlego sylwestra.
Po prostu przeszywa mnie smutek. Pomijam takie rzeczy jak posiadanie 24 lvla, wygladanie jak gimbus z koperkiem zamiast prawdziwego zarostu i #!$%@? genetyka, tym ze nigdy nie mialem dziewczyny czy sie nawet nie calowalem, ze nie mam znajomych ani nigdy nie bylem na randce, ze mam glos jak #!$%@? i seplenie i mowie niewyraznie, ze mam problemy zdrowotne ktore mnie juz wykanczaja, do tego depresja leczenie sie psychiatrycznie, ostatnio biore wieksza dawke antydepresantow sertraliny ponad 200mg bo niedawno psychiatra zrezygnowal snri i #!$%@? daje. Dobra juz walic to. Chodzi tez o moja rodzine, o toksycznosc, o starego janusza agresora alkoholika, o schorowana matke i to ze moj ojciec ja wykonczyl zdrowotnie i psychicznie i teraz to jest wrak czlowieka, schorowany. O problemy rodzinne z moja siostra ktora reprezentuje najczystszy typ patologii ze wsi, stala bywalczynie mopsu, z dzieckiem ktore niczemu nie jest winne ale ktora zwiazala sie z patologicznym seba ktora siedzial w wiezieniu 12 lat za pobicie ze skutkiem smiertelnym i inne wykroczenia kradzieze itd (ona 31 lat, on 46 lat), ktorzy tylko wyciagaja pieniadze od rodzicow i zeruja na mojej matce zaslaniajac sie dzieckiem. Gdzie w wigilie ten patus pobili sie z moim ojcem a moja siostra ukradla matce z portfela 60zl i pare rzeczy z lazienki. Ktorzy mieszkaja #!$%@? w 3 w jednym pokoju, w totalnym burdelu i chlewie. Dzieciak ma 7 miesiecy.

Szkoda strzec ryja naprawde. Raz ze ja jestem ksiazkowym przykadem przegrywu, dwa ze moja rodzina to jest jakas porazka (poza moja mama ktora nikomu nie jest winna). Chyba nieszczecia chodza parami? A moze zycie to jedno wielkie pieklo? Czasami sobie mysle ze reinkarnacja naprawde istnieje i w poprzednim wcieleniu bylem jakims nazisotwskim zbrodniarzem albo kims podbnym skoro los mnie tak ukaral i dal mi takie combo. Bo ja naprawde czasami nie moge pojac. Napisalem wam streszczenie mojego zycia a jakbym podal wiecej przykladow o #!$%@? mojego zycia i mojego najblizszego otoczenia to byscie tak jak ja mysleli ze zyjecie w jakiejs symulacji komputerowej albo w piekle bo to jest niemozliwe zeby tak wiele #!$%@? rzeczy spotykalo czlowieka... i to czasami naprawde rzeczy takie ktore nie zaleza od czlowieka, akurat nam sie to zdarza #!$%@?...

#przegryw #tfwnogf #swieta #wigilia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
https://www.youtube.com/watch?v=K95...

źródło: comment_6s99Qzsotl58F3ADPjkHB78xjMLYn4B2.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku, #!$%@? związki. Przynajmniej na ten moment. Znajdź sobie jakąś pracę z przyszłością. Nie masz doświadczenia? #!$%@?. Duże możliwości daje IT przy relatywnie niskim koniecznym zaangażowaniu. Ogarniesz trochę na własną rękę - uderzaj do roboty. Nawet za gównopieniądzę na początek. Po 2-3 latach będziesz miał już sporo doświadczenia i lepszy hajs. Wyrwij matkę z patologii, wyjedźcie do innego miasta. Patole niech się kiszą w swoim gównie.

Jeśli chodzi o dziewczyny,
  • Odpowiedz