Wpis z mikrobloga

Berlin. Sekcja zwłok porwanego Polaka wykazała, że został zastrzelony w głowę na kilka godzin przed zamachem. Do tej pory sądzono, że walczył w kabinie tuż przed atakiem, by uratować ludzi. Zbierano podpisy za przyznaniem mu orderu.

http://www.bild.de/news/aktuelles/news/bild-schuss-auf-polnischen-lkwfahrer-stunden-49491452.bild.html

#neuropa #4konserwy #niemcy #berlin #terroryzm
  • 32
@desensitization: Jakie porównanie ty tak nie wybiegaj z logiką wykopka bo to chore zapędy i próba rozpętania gównoburzy. Nikt nikogo nie porównał. Stwierdziłęm tylko fakt, że na Ukrainie szukano bohaterów i znaleziono ich w UPA wiec to nie zawsze dobra droga na siłe szukać symboli
@falszywy_prosty_pasek: zadziwiajaca dla mnie od samego poczatku byla postawa Telewizji Polskiej w ktorej powolywali sie na niemiekie brukowce o.tym heroicznym wyczynie szofera. Gdy wypominaja axelszpringere czy inne niemieckie wydawnictwa ktore pisza prawde o #dobrazmiana to za kazdym razem jest podtekst, z HurrDurr niemcy to a tamto.

Co do sameo faktu czy on walczyl czy nie: dla mnie to nie zmienia osobiscie postaci rzeczy: smierc czy w takiej postaci czy innej jest
@Goofas: Jeszcze nie było informacji, że tam w kabinie ktoś był, a Gazeta wyborcza już o tym pisała)o trzymaniu kierownicy). Także TVP prędzej na nią się powoływało, a nie na niemieckie brukowce...
Mam wrażenie że niektóre ameby umysłowe na tym portalu tylko czekają na każdy fakt który pomoże obśniać nasz kraj na arenie miedzynarodowej. Żałosne jak ja #!$%@?. Jak to niby stwierdzili co? Skoro znaleźli ślady krwi na kierownicy, gościu możliwe że ostatkiem sił z dziurą w głowie zdobył się na ostatni akt heroizmu. Ja wolę wierzyć że jednak to Polak uratował setki ludzi i dobrze by było jakby ta wersja była oficjalną.