Wpis z mikrobloga

Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku według Mirko.

Zasady:
1. Każdy w komentarzu oddaje maksymalnie 3 głosy: pierwsze, drugie i trzecie miejsce, które punktowane są odpowiednio 10 pkt., 5 pkt i 2 pkt.
2. Głosowanie dotyczy filmów, które w 2016 roku miały swoją premierę w polskich kinach.
3. Pod głosami można dodać komentarz, uzasadnienie, ale nie jest to obowiązkowe. Jednak dzięki temu prezentacja wyników może być ciekawsza.
4. Koniec głosowania w czwartek o 23.00, prezentacja wyników w piątek.
6. Zachęcam do plusowania wpisu, bo jak więcej osób go zauważy, to będzie więcej głosów, a wtedy będzie miało to wszystko większy sens.
5. Wręczenie nagrody za "Film roku według Mirko" do ustalenia, bo trzeba będzie zgrać terminarz z hollywoodzkimi gwiazdami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmy #kino #wykop #wykopwybiera #paranafilm
Pobierz Paranafilm - Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku według Mirko.

Zasady:
1. Każdy w...
źródło: comment_D5fKeiDLsE14tH7KA2MjdHMSup9umLRS.jpg
  • 465
@Para_na_film:
1. Deadpool - dawno nie bawiłem się tak dobrze w kinie
2. Nienawistna ósemka - to jest to, o takiego Tarantino nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Łotr I - gwiezdne wojny które przestają być bajką, ja to kupuję

Ogólnie to wstał bym tu serię legend według allegro, bo np taki Twardowski robi robotę, ale odpuściłem sobie w ogóle krótki metraż
1. Ostatnia rodzina - mimo kontrowersji dot. przedstawienia Tomka Beksińskiego - najlepszy polski film roku. Bezbłędna charakteryzacja, CGI użyte subtelnie, historia opowiedziana spójnie i przekonująco.
2. Nienawistna ósemka - widziałem w Ultra Panavision (w Zoo Palast w Berlinie, najlepsze kino w jakim do tej pory byłem, polecam), techniczne cudo, niesamowity klimat. Może nie będzie to popularna opinia, ale główny motyw odmieniony przez wszystkie przypadki pasował do tego filmu ze względu na praktycznie