Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski, jak byście zareagowali, gdybyście umówili się z dziewczyną z internetu i okazałaby się może nie gruba, ale pulchna?
Sprawa wygląda tak, że poznaję ostatnio sporo niebieskich w necie, którzy bez żadnych podstaw, mając tylko jedno-dwa moje zdjęcia zakładają że jestem śliczna i szczupła, a przy 70kg jak modelka się wyglądać nie da (chyba że modelka plus size). Nigdy nie kłamię na temat swojego wyglądu, nie mówię że jestem 90-60-90 i miss universe. No i teraz nie wiem jak to rozegrać, wyprowadzać jakoś takiego delikwenta z błędu (ale podobno faceci nie lubią mówienia o kompleksach), czy czekać aż sam się rozczaruje na ewentualnym spotkaniu?


#kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 108
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jesteś fajna z charakteru, masz dobre nawyki i zachowujesz się jak człowiek a nie Elita z Sejmu, to nie widzę problemu w związaniu się z taką osobą.

Jeżeli uważasz, że jesteś pulchna i chciałabyś poprawić sylwetkę to nie widzę problemu we wspólnym ćwiczeniu siłowym czy aerobowym. Może rowery czy długo dystansowe spacery.

W grę wchodzi też i dieta, ale tragedii tutaj nie ma, bo dieta nie oznacza że nie
  • Odpowiedz
OP: @paziu: no nieskromnie mówiąc proporcje mam dobre, 15kg mniej i byłoby super :P

@graf_zero: zdjęcie jest uczciwe, nie retuszuję go, ani nic. Tyle że przedstawia samą twarz. Ale jak jest opcja zaznaczenia gdzieś że nie jestem szczupła, to zaznaczam.

@elady1989: 170

@Czarny_Mason: problem tkwi w tym że nie mam :D Nie, serio, mało mam zdjęć w ogóle, więc nie bardzo jest co wysłać.

Widzę że niektórzy
  • Odpowiedz
zdjęcie jest uczciwe, nie retuszuję go, ani nic. Tyle że przedstawia samą twarz. Ale jak jest opcja zaznaczenia gdzieś że nie jestem szczupła, to zaznaczam.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Czyli jest nieuczciwe!!

Jeśli istnieje w towarze wada która i tak wyjdzie na jaw to powinna być ona pokazana wprost.
  • Odpowiedz
OP: @flapjack: nie dzielę ludzi na ligi, celuję w takich którzy mi się spodobają. Przy czym to wcale nie oznacza że mają być bóg wie kim, facet dla mnie może mieć brzuszek, może być niski, może być inny niż ogólnie przyjęty kanon. I tak ważniejszy jest dla mnie charakter.

@factoryoffaith_: tylko że ja nie kłamię ;) część tych niebieskich poznaję w ogóle poza portalami randkowymi, więc tutaj nie ma
  • Odpowiedz
Nie, serio, mało mam zdjęć w ogóle, więc nie bardzo jest co wysłać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Hm, to zupełnie zmienia postać rzeczy. No jest problem, jest problem. Musiałbyś może iść do jakiegoś fotografa albo coś, a jak wiadomo nie jest to tania przyjemność. Właściwie to na taki elitarny kaprys stać tylko zamożnych przedstawicieli klasy wyższej. Jednym słowem jesteś w kropce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no charakter akurat mam nieskazitelny. Wiesz gdzie mnie szukać

A co do meritum - może skup się na tym, że Tobie samej jest z Twoim wyglądem dobrze - i nikomu nie musisz się tłumaczyć, że nie jesteś modelką. To przecież czyjeś wyobrażenie/oczekiwania, że trafi na modelkę - dlaczego miałabyś w jakikolwiek sposób czuć się w obowiązku prostowania czyichś wyobrażeń?
  • Odpowiedz