Wpis z mikrobloga

Chciałbym zapytać czy ktoś nadzoruje to wydarzenie? Czy już każdy niespełna rozumu może wstawić tutaj co chce? Pytam ponieważ chciałbym poruszyć temat który drażni nie tylko mnie a też innych. Wstawianie memów z Ojcem Świętym. Zrozumiem wszystko ale obraza głowy Kościoła to wstyd. Każdy z tych którzy tak prowokują za pewne doświadczyło chrztu potem może nawet bierzmowania i wątpię, że gdy rodzice dowiedzieli by się o tym to by byli z nich dumni. Nie jestem wzorowym katolikiem ale myślę, że ktoś kto zostaje wybrany na głowę Kościoła Katolickiego na świecie, doświadcza wybrania na Świętego zasługuje na szacunek. Nie interesuje mnie czy wam się to podoba czy nie. Na szczęście nie jest to "szkalowanie" czy jak to tam nazywacie karalne ale myślę, że to powinno się zmienić. Nie piszę tego dla zasranych lajków,udostępnień czy rozgłosu. Chcę wiedzieć tylko co taki człowiek który był tolerancyjny dla każdego, kochał bliźniego wam zrobił złego? To tyle.

#sylwesterzandrzejem #cenzoduda #wykopobrazapapieza #bekazkatoli
  • 6
@juarez222: klasycznie - no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś
@juarez222: Jesteś katolikiem, poddanym głowy kościoła to szanuj i tyle. Dla niektórych głowa kościoła katolickiego, czy jakiegokolwiek innego, zasługuje na szacunek w takim samym stopniu jak prezydent Ugandy, wielki wódz Apaczów, czy Zosia z IIb w szkole w Duporyjcach Północnych - przewodnicząca klasy.
Chcę wiedzieć tylko co taki człowiek który był tolerancyjny dla każdego, kochał bliźniego wam zrobił złego? To tyle.


@juarez222: Taki był tolerancyjny że wydawał instrukcje, które polecały aby przypadki pedofilii wśród księży załatwiać po cichu (czyt. przenosimy zwyrola do innej parafii, gdzie będzie miał do wyboru nowe dzieciaczki). O aferach w banku watykańskim mówił nie będę bo to co obce państwo robi ze swoim kapitałem mnie osobiście mało obchodzi. Natomiast już