Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
OD RAZU PISZĘ, ŻE WPIS JEST +18 ALE NIE ŁAMIĄCY REGULAMINU ( ͡º ͜ʖ͡º)
tl;dr


Mirki, ja już sam nie wiem, nic mi nie wychodzi, jestem starym prawikiem, już mi z tym nawet i dobrze, ale jednak jestem ciekawy jak to jest z kobietą a nie ręką.
Jestem brzydki, gruby, mam małą rakiete i wstydziłbym się nawet rozebrać przez Panią do towarzystwa. Już nawet nie będę wspominał o tym, że inni ludzie w moim wieku budują domy, mają rodziny albo chociaż jakiekolwiek związki. Użytkownik @wyjde_z_przegrywu (szacun mireczku, szanuje) poleca prostytutkę, ale ja się poprostu wstydzę. Co dopiero zagadywać na ulicy, tymbardziej, że jestem stary, teraz dziewczyny 17 mają bimbały jak 25minimum jeszcze wyjde na zboczeńca czy kogoś gorszego. Żadna dziewczyna nie ma napisane na czole: "27, Wolna" - a byłoby tak prosto i łatwo. Chociaż pewnie dalej byłbym prawikiem.
Podczas mojego ostatniego maratonu fapp'owego znalazłem fajny filmik, jest z kategorii glory hole i uznałem, że jedynie coś takiego jest dla mnie opcją do stracenia prawictwa.
Możesz być gruby, z małą kuśką, pójdziesz, wsadzisz i wiesz jak to jest - a, że bambaryła jest za ścianą i Cię niewidzi - na 100% Cie nie wyśmieje. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dla kogoś kto jeszcze nie wie o co chodzi przygotowałem odnośnik, jak tam wejdziecie, jest dopiero link. Nie łamie regulaminu, ostatnio @Asterling tak samo załatwiał sprawę z filmikiem.
Jak jesteście pełnoletni i chcecie zobaczyć filmik:
1. Wpiszcie pastebin.com
2. Do adresu dopiszcie /9F1brrW1
3. Macie link do filmu, dalej wiecie co robić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mam teraz pytanie, czy są gdzieś w Polsce organizowane takie "zapoznawcze imprezy"? A najlepiej w Warszawie? Jaki może być tego koszt?
Co sądzicie o tym pomyśle, bardzo jestem spierdzielony? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#prawiczek #warszawa #stulejacontent #twnogf i Wy, #rozowepaski też możecie się wypowiedzieć

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 21
OP: @Doomey: nie wiem co cie tak śmieszy, nie każdy jest modelem z okładki Calvina Kleina z rakietą 20cm ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GaGu: pracuje, i co? W pracy mam wejść do pokoju koleżanek, wyciągnąć rakiete, położyć na biurku i się spytać która chętna? I tak bym tego nie zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Asterling: Jak będzie sowe widać to
Warszawiak: Swingers Club Euphoria w Markach / koło Warszawy z 15km od Centrum. Pewnie zapłacisz więcej ale i tam pracują ludzie, ewentualnie jak się nie zgodzą to opłacasz roksę i jedziesz tam z roksą.
My + znajoma para + znajoma para lubimy sobi poświntuszyć. :D i serio seks to tylko wyobraźnia. A wtedy to wyobraźnia buzuje. My trzech po tej stronie, one po tamtej. I możesz zgadywać która to aktualnie dręczy
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd wiesz, czytasz moje wpisy xD A swoją drogą możesz wsadzić w pośladki faceta i o tym nie wiedzieć. Lepiej już normalnie obadaj roksę. Jak dla mnie to co chcesz zrobić jest obrzydliwe, już lepiej iść na prostytutkę i widzieć w co się wkłada, w dodatku pomacasz trochę, poprzytulasz się. (nie byłem na roksie tylko tak piszę). Czego się tu wstydzić, nikt twojej tożsamości nie zarejestruje jak w żabce.
Warszawiak : @Asterling: kwestia dogadania. I higieny. Akurat u nas jest wszystko ustalone - nie ma męskiej miłości. A co do glory hole właśnie w tym jest cała zabawa, że A cię ręką, B ustami, C cipcią, A ustami, B cipcią i ciekniesz. I nie wiesz która to twoja dziewoja, a która kolegi. Polecam.

Zaakceptował: Asterling

Warszawiak: No więc nie dla ciebie takie zabawy. A innym polecam miejsce. Tylko uczciwie mówiąc na HG byliśmy umówieni 3 razy, bo to krótka zabawa. Jak chcemy się odprężyć to normalnie. Jeśli cię to interesuje to i owszem, pojawia się takie myslenie, że porównuje się i anonimowo też mogę to napisać: dziewczyna kolegi ma znakomite piersi, a dziewczyna kolegi nr 2 potrafi się kochać z wirtuozerią. Ale jak pogadać, to z
markownik: Warszawiak - to co Ty piszesz jest fajne, ale chyba nie dla OPa :P Byliśmy w tym klubie, nawet zastanawiałem się czy włożyć kuśkę w jedną z tych dziur, gdy za ścianą ktoś losowy się zabawiał. Ale zrezygnowałem, bo trochę nieśmiałość, a trochę tak dziwnie - no akurat ktoś się zabawia i nagle possie randomowego uja ze ściany? xD

no, chyba że jeszcze za słabo znam to środowisko :>

Zaakceptował:
Warszawiak: do markownik
No to my się tak nie bawimy. Zasada jest taka że tylko w swoim gronie. Nie dołączamy się do innych i uprzejmie przepraszamy chcących się dołączyć. A po to by dobrze się bawić. O sobie wiemy wszystko, dbamy o zdrowie, żadnych ryzykownych zabaw nie podejmujemy. Dziewczyny biorą tabsy. Ponieważ sobie ufamy (od każdego zależy zdrowie 5 pozostałych osób) możemy bardzo dobrze się bawić, ku zazdrości pozostałych gości. Bez