Wpis z mikrobloga

właśnie przez takich ludzi jak @partyzant91 i przyklaskujący mu głupcy, przyznawanie się do posiadania konta na wykop.pl jest złym pomysłem. Zawsze myślałem, że ten portal powinien nas jakoś łączyć pomimo tego, że nieraz niezgadzamy się na różne tematy, tworzymy gównoburze i afery to jednak gdybym się dowiedział, że mój klient jest mirkiem, albo ja sam zaszedłbym do sklepu i był obsługiwany przez mirka to jakoś byśmy życzliwiej byli do siebie nastawieni i fajny punkt zaczepienia do stworzenia znajomości.

w skrócie: normalny koleś wyszedł do klubu potańczyć w koszulce wykop.pl i ktoś mu zrobił fotkę z poznaną przez niego dziewczyną. Jak dla mnie koleś jest wporządku, wyluzowany, ewidentnie nastawiony na dobrą zabawę, zapewne na spotkanie jakichś mirków i wypicie z nimi browarka. Według części komentujących jednak jest przegrywem i to wstyd, że w ogóle wyszedł z domu w tej koszulce zamiast ubierać się jak kolejny klon chłopaczka z klubu. Zapewne wg opa najlepiej by było gdyby nałożył koszulę ze smokiem XD wtopilby się wtedy w tłum i był anonimowy. A tak to jest oceniany jako przegryw i pogardzany we wspomnianym wpisie.

http://www.wykop.pl/wpis/21363287/#!$%@?-ale-ryklem-xd-gosc-poszedl-do-katowickiej-po/

#bekazpodludzi #mirkocontent #wykop #oswiadczenie
  • 1