Wpis z mikrobloga

@ghostface:
W ubiegłym tygodniu byłem na "wigilii" u jednego z klientów. Wigilia ma wieloletnią tradycję i warto tam być ponieważ są tam "wszyscy święci" z regionu łącznie z posłami, samorządowcami z różnych opcji.
Wszyscy łamali się opłatkiem, pili gorzałę i bawili się w najlepsze łącznie z okupującymi sejm posłami PO i Nowoczesnej.
Dlatego śmieszy mnie to jak niektórzy na poważnie biorą konflikty i spory polityczne i kategoryzują osobę po sympatiach politycznych.
  • Odpowiedz
@Maglev: Wlasnie bardzo wazne jakie manewry wykonuje rzad, jak na razie bez zastrzezen czego nie mozna powiedziec niestety o poprzednim.

Mityczne lewactwo jest mityczne bo walczy ideami a my argumentami i eventami ktore naprawde sie wydarzyly.
  • Odpowiedz
@Syf_jak_na_wykopie: Nie, dlaczego? Rozumni ludzie wiedzą, że każdy rząd ma też dobre posunięcia. Na wykopie pojawiają się wyważone, umiarkowanie optymistyczne i pochwalne głosy. Jeżeli są to dobre argumenty (a nie w stylu "bo za PO"), to nie ma z tym żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@Maglev: jak z powodzeniem uszczelniają system podatkowy i zapobiegają oszustwom podatkowym to jest że nie przepuszczają nikomu, niszczą przedsiębiorców itd. Nawet bronili tego typa co wrzucał odpady do Wisły byle by tylko krytykować rząd
  • Odpowiedz
@v00: Czyli dla Ciebie masowe zadłużanie państwa, ułaskawianie własnych kolesi przed wyrokiem sądu i do bólu amatorska dyplomacja to dobre manewry? Ja nie jestem politycznie zindoktrynowany i nie walczę tutaj o żadną opcję, ale już nawet w czysto gospodarczym sensie to socjalistyczny, propagandowy rząd.
  • Odpowiedz
@Maglev: ja walcze o dobro ogolne naszego kraju, nie jestem fanatykiem zadnej partii lecz bronie tego co dobre dla naszego kraju

Nie jestem w posiadaniu liczb o zadluzeniu na ta chwile ale nawet zakladajac ze jest jak mowisz to absolutna wiekszosc tych pieniedzy trafila do kieszeni Polakow (patrz 500+, Mieszkanie+ etc.) a nie juz napchanych workow wynoszonych stamtad na plecach przez POleglych.

Co do socjalizmu to jest to partia centrowo prawicowa
  • Odpowiedz