Wpis z mikrobloga

@Ten_tego: a pijesz bardzo mocną esencję czy taką w sam raz bo jak spróbowałem recepturę Cejrowskiego i napakowałem do mojego matero kilka łyżek żeby dolewać sobie jak wypije to mnie aż wystrzeliło z butów
jak zacząłem pracę poranki o 4 rano to była masakra bo nie lubie smaku kawy ale od kiedy odkryłem jeden genialny sposób by zacząć rześko poranek wszystko się zmieniło [ZOBACZ MEMY]
A tak serio to Yerba>Kawa :D
Kupuje Yerbe egzotyczną w lokalnej herbaciarni jest pyszna i ma taki owocowy smak i daje sporo sił :D
Gdy już padam na nocce (koło 3 rano) to pije Taragui Energia nawet trupa by obudziła :D
@Ten_tego: zaden tam grzech ciezki :) yerbe mozesz sobie pic jaka chcesz i w jaki sposob chcesz, tak jak Ci wygodnie. Mnie bardzo smakuje klasyczna Rosamonte. Ale w zasadzie kazda po wypiciu 2-3 zalań wyciąga z butów :D
@Maciej_polit: wszystkie które mam są pycha ;) Ale kiwi kiwi i lemon to te ulubione moje ;) Gruszkowa była taragui tez wporzo (w tym zamówieniu odpuściłem :p) i jeszcz była taka z narysowanymi pomarańczami (za cholerę teraz nie wpadnę jak sie nazywa...) Ale pisz czasem na priv to Ci Ew. Coś doradzę ;) @ElGovanni: od Kaca proszę sie ten :p

PS. Ogólnie to przestrzegam przed pastą do zębów rożnej maści.
Pobierz Kacorek - @Maciej_polit: wszystkie które mam są pycha ;) Ale kiwi kiwi i lemon to te ...
źródło: comment_SOY4i35IVM7zwzQ9QvXPGhj0zmsg85zj.jpg