Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Nie zebym specjalnie przepadal za ta pania, bo czesto sie z nia nie zgadzam, ale proponuje wykopkom przeczytac caly wywiad zanim obrzuca kogos gownem, a nie oceniac na podstawie jednego zdania wyrwanego z kontekstu.

O ile pamiec mnie nie zawodzi to kontekst byl taki, ze angazujac sie w pomoc humanitarna w krajach 3 swiata zwiedzila gownolotniska (bez sektora vip) i spala w chatach z gownem i robactwem.
@alibomaye:
Prosze, oryginalny fragment:

"Dzieci ciągle mnie pytają, przede wszystkim synek, bo ma już dwanaście lat i czuje się takim moim opiekunem, bo męża w domu brak: „Dlaczego, mamo, ty to wszystko robisz osobiście?”. Bo przecież może mi się stać krzywda. Mogę przywieźć poważną chorobę. Mogę nie wrócić – różne były sytuacje, niektóre dość ryzykowne, bo jeżdżę do miejsc naprawdę niebezpiecznych, takich, w których nie ma co prawda wojny, ale jest
@Oskarek89: To jest inna kasta ludzi. Oni żyją w świecie dla nas nieosiągalnym, więc może po prostu coś chlapnęła, a wiadomo jak to pismaki potrafią zrobić clickbaitowy obrazek. O kulczyku krąży nawet taka anegdotka, że zatracił poczucie wartości mniejszych pieniędzy. Tysiąc euro czy pln bez znaczenia. To wyobraź sobie co mają w głowach jego dzieci. Dla nich to nic dziwnego, a co pomyśli sobie o tym 99% społeczeństwa mają to w