Wpis z mikrobloga

Ostatnio poddałem się z próbowaniem na lapku ze dwa lata temu i pograłem jak wróciłem do miejsca gdzie mam PC-ta, miałem nadzieję, że tutaj wielcy fani mają na to wszystko jakieś triki :D
@Sudden: Mi też nie czyta, mam tak samo jak Ty. Ja całą grę cisnąłem na niewielkim zasięgu widoku, który można zmieniać klawisze F1-F4 w trakcie gry
Coś popróbowałem się bawić, z tym dx11 modzikiem, fajnie coś tam na początek jak włączyłem pokazało moją kartę i procka bodajże, ale fpsy na poziomie 15. Na razie jeszcze się pobawię. I pytanko: Jak już nie mam nic do napisania i tego nie rozwiążę, mam usunąć wątek? (Siedzę na wykopie z rok, ale nie za bardzo ogarniam takie sprawy :P)
@Sudden: miałem podobny problem na laptopie (lenovo g780 z win7) , chodziło tylko na zintegrowanej (intel HD 4000), a fpsy po pójściu na farmę lobarta spadały w okolicę 15, niestety nie znalazłem rozwiązania by zadziałała karta dedykowana (nvidia gt635m), aczkolwiek wgrałem nowe sterowniki do karty intelowskiej i to dało znaczną poprawę do ok 30 fpsów (wszystkie ustawienia na maks). Próbowałem pobawić się z modem dx11, jednak po jego wgraniu wogóle nie