Wpis z mikrobloga

Sebix jebnął petardę do środka lokalu, muzłumanie pobili sebixa i któryś wsadził mu kosę pod żebro i pójdą za to siedzieć.

Masa #4konserwy jak zobaczy, że złodzieja albo jakiegoś napastnika w texasie zastrzelili, to od razu wyskakuje z pieśniami: I tak powinno być, pozwólcie nam bronić swoją własność!

I teraz tak - ja jestem konserwatystą - gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić. Nie patrzyłbym na kolor skóry czy wyklętego orzełka na bluzie takiego patusa.

Na wykopie teraz wszystkim się odwidziło, bo nagle jak zrobią coś takiego "nie nasi" to wylatują z tekstami że hehe, no przecież nikomu się nic nie stało tylko kogoś ogłuszyli, co że ukradł cole.

Nie wiadomo czy sebek nie wyjął kosy jako pierwszy, ale wykop już wie, wykop już ocenił. Pozwólmy #!$%@?ć patusom pół miasta.

Sebixy to tacy nasi biali murzyni, a to cor obią przypomina to co robili murzyni w Ferguson. w zasadzie to jest to samo

Ale i tak się znajdą obrońcy patusów.
#4konserwy #neuropa #elk
  • 102
@safehouse: sharia patrol nic nikomu nie robi, grzecznie proszą o respektowanie praw, których respektować nie ma obowiązku (w większości bo częsć akurat jest). A mimo to konserwada pianą bije z ust, że powinno się "bydło odstrzelić" bo "terroryzuje ludzi".
#!$%@? ostatnie takie wyparcie na tym #!$%@? portalu widziałem jak sie okazało, że to jednak nie Polak wjechał w ludzi a wręcz próbował ich ratować.
@martwy_kotek: Zwykłe zamieszki z powodu morderstwa, co tu jest takiego super niezwykłego? Ten patus miał grono znajomych, którzy też mieli znajomych, więc wyszli na ulicę - a, że ostatnie wydarzenia raczej nie zachęcają do dialogu z Islamem, no to pewnie dołączyli do nich inni.

Tyle, że wandalizm to zupełnie inna klasa czynu od morderstwa... Bo to co napisałeś jest w dziwnym tonie. "Nie pochwalam, że gościa zabili" - no #!$%@?, przykra
@martwy_kotek: A znany sprawca? A kobieta znana na ulicy, okoliczności też znane? Jakby miała grupę znajomych "Sebixów" to by też raczej szukali okazji do samosądów. Co jest złe, ale to jest zupełnie inna waga czynów niż morderstwo.

A to, że ktoś się zachowuje jak małpa, to znaczy, że można go zabić? Inaczej, jak kobieta jest skąpo ubrana, to sama się prosiła o gwałt? Wiesz już co tu robisz? :)
@johny-kalesonny: jeżeli ktoś wrzuciłby mi do domu petardę to w obronie swoich domowników nie mogę mu nic zrobić tylko czekać aż kogoś zabije?, jakby wylądowała w moim domu petarda to wyciągam kopyto z szafy i jeśli koleś nie położy się na ziemi z rękoma na karku to będę zmuszony położyć go w inny sposób.

Nie przywykłem do ryzykowania życia i zdrowia bliskich, bo ktoś jest kretynem.
@martwy_kotek: Jakby w tym kraju była broń palna co lokal to by tej inby nie było, inna sprawa że daleko tobie do człowieka a co dopiero teksańczyka skoro masz problem z oceną sytuacji ~ skończył byś w rowie za 1-2 takie inby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@martwy_kotek:
1) W wypadku Sebixa to ludzie za nim pobiegli i go zasztyletowali
2) W wypadku opisywanej przez Ciebie sytuacji nie masz prawa gościa zabić, przynajmniej w Polsce. Poza tym, to faktycznie by było głupie prawo, gdyby każdego kretyna można byłoby odstrzelić, bo inny kretyn obawia się o zdrowię rodziny. Wydaje mi się, że liczy się przede wszystkim trzeźwa ocena - a za złą ocenę odpowiada się więzieniem, jak za morderstwo.
że daleko tobie do człowieka a co dopiero teksańczyka skoro masz problem z oceną sytuacji


@Satan696: ktoś mnie okrada i stwarza zagrożenie zdrowia w moim lokalu to macham mu ręką na pożegnanie, Jak mi wrzóci do domu achrunga to tez nic nie zrobie, przecież mojej małej córeczce kupię drugi słuch, niech seba rzuca
W wypadku opisywanej przez Ciebie sytuacji nie masz prawa gościa zabić, przynajmniej w Polsce


@johny-kalesonny: jeśli ktoś zagraża zdrowiu lub mieniu twojemu lub drógiej osoby masz prawo otworzyć do niego ogień. Twierdzisz, że jak ktoś będzie mi do dziecięcego pokoju wrzucał achtungi to nie mogę mu nic zrobić? To się grubo mylisz, polecam poczytać Ubojkę i ustawę o obronie koniecznej