Wpis z mikrobloga

@kubabe: Masz do wyboru - albo na zamówienie i wyjdzie odpowiednio cenowo, albo marketowe i w miarę tanio.

Jeżeli chcesz dobrej jakości na zamówienie w niemal dowolnym kolorze - to na ul. Dziesięciny masz producenta rolet.
@emcter mnie interesuja takie rolety inwazyjne co po prowadniczce suną się wzdłuż okna, a te marketowe to chyba takie swobodnie zwisajace. Czy też może się mylę? :)
@MrPickles jak wyżej napisałem, że szukam takich, które 'wsuwają się' w okno, a marketowe tylko zwisajace widzialem. Sprawdze tą miejscówkę na Dziesięcinach, dzięki za info :)
@kubabe: Rok temu montowali mi w jednym pokoju rolety ludzie z Porosłów. Nie wiem czy jeszcze funkcjonują ale możesz spróbować. Po roku użytkowania nie wyblakły działają jak nowe i nic się nie odlepia.
@kubabe
@elmyn

Jest mały lokalik w budynku madro (bodajże 1 piętro) z roletami i tego typu rzeczami. Robią na zamówienie rolety każdego typu (dzień-noc również) z świetnych materiałów. Zamawialem 6 zestawów różnych rolet na okna o niestandardowych wymiarach.
@elmyn @jaywalker: Dzisiaj zaszedłem do tego cudaka w budynku madro. Ledwo znalazłem, bo na samym końcu tego pasażu jest, a zaparkowałem na prakingu 'galerii Madro'. Powiedziałem o co mi chodzi, czyli maksymalne zaciemnienie. Babeczka wyliczyła, że około 95 ziko na okno 50/120, w Leroy Merlin taki twór kosztował 100 i to wolno wiszący na oknie, bez kasety, także już nie chciałem nikomu gitarki zawracać i jutro przychodzi człowiek na mierzenie okien.
@kubabe: super! :) Cieszę się, że pomogłem. :) Mam nadzieję, że firma będzie się rozwijać przy obecnym planie bo mają niesamowicie przyjemną ofertę z produktami wysokiej jakości. :)