Wpis z mikrobloga

To był chyba najgorszy rok dla #neuropa w dziejach. Rok pod znakiem słów-kluczy (albo hasztagów jak kto woli). Były to: KOD - wielkie protesty, na które pies z kulawą nogą już nie chodzi. TRYBUNAŁ - trochę było krzyku i się uspokoiło, a Rzeplińskiego już nie ma. KOMISJA WENECKA - też wielki boom byłna to słowo, razem z opowieściami jak to Polska skończyła się na arenie międzynarodowej. Poźniej było debata przed KOMISJĄ EUROPEJSKĄ - wszyscy z #neuropa tak się na to napalali, a skończyło się na bełkoczącym szczerbatym Belgu. Próby wymuszenia na Pisie, zobowiązań z imigrantami też nie wypaliły po tym jak religia pokoju atakowała raz za razem. Kolejne słowo to CARACAL - nagle ludzie którzy są ideologicznie przeciw broni stali się ekspertami od helikopterów. Co rusz artykuły jak to Polska stanie się bezbronna. Ktoś jeszcze się tym interesuje? Nie zapominajmy też o MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI na który to GW w desperacji wysłała kolesia ufarbowanego na czarno...Żadnych zamieszek nie stwierdzono. Na koniec roku mamy #ciamajdan czyli zdeformowany kuzyn-bękart wszelkiego rodzaju puczy i protestów. Na to wszystko lewica jeszcze dostała #brexit i zwycięstwo #trump (a to już kopanie leżącego). Tutaj jest to szczególnie zabawne że najbardziej krzyczący DEMOKRACJA!!, okazali się jej nawiekszymi wrogami - bo po wyborach zaczeły się lamenty i zgrzytanie zębami co można zrobić aby podważyć wyniki.
Oprócz tego w tym roku wiele razy nam zabłysnął "lider opozycji" Petru udzielając nam cennych historii - od tajemniczego święta 6 króli, poprzez upadek cesarstwa rzymskiego, aż po 225-lecie konstytucji.
Żeby oddać sprawiedliwość były też pomniejsze zwycięstwa - #misiewicze #piotrowicze i ten harry potter od Macierewicza, zostali trochę napiętnowani. #nepotyzm trzeba zwalczać

#bekazlewactwa #lewactwo #trybunalkonstytucyjny #caracal #komisjaeuropejska #marszniepodleglosci #demokracja #4konserwy #petru #polityka
  • 47
imigrantów w Europie nie było

@kamien23: XD ale ty wiesz, że migracja z krajów muzułmańskich do Europy trwa nieprzerwanie od lat 50-tych? I że właśnie tania siła robocza z Bliskiego Wschodu/Afryki przyczyniła się do budowy europejskiego dobrobytu?
@kurczok: według #lewackalogika nikt nie miał nic wpólnego z niczym. A to zakochany szaleniec, a to "samotny wilk", a to jakiś flustrat. Wiem że prawda boli, ale sprowadzanie imigrantów powoduje zamachy. Czasami trzeba stanąć przed lustrem, spojrzeć sobie w oczy i powiedzić "tak, popieram sprowadzanie potencjanych terrorystów i jestem odpowiedzialny za śmierć tych ludzi".
Mapka poniżej jest z wakacji zeszłego roku więc kilku ubogaceń brakuje, ale wnioski każdy może wyciągnąć -
Pobierz k.....3 - @kurczok: według #lewackalogika nikt nie miał nic wpólnego z niczym. A to z...
źródło: comment_mqlecJBY89ZWhuE3NLvwgkrkqj7TN56n.jpg
no i właśnie w ten sposób przyczyniasz się do rozjezdżania ludzi.


@kamien23: A ty przyczyniasz się do śmierci osób w wypadkach samochodowych nie będąc za zakazem korzystania z samochodów.

A dyzonans zwalczasz mówiąc sobie i innym że to statystyka.


Dysonans jak już. I gdzie niby tutaj ma niby być dysonans? Jako osoba dorosła zdaje sobie po prostu sprawę z ryzyka jakie wiąże się z większością akcji, które podejmuje. Idąc pływać w
a są jakieś statystyki na temat tego, ile osób żyje w strachu przed zamachami albo ile kobiet boi się wyjść z domu po zmroku w obawie o gwałt? Czy to już nie jest ważne dla was?


@Dziki_Bigos: No ale co to ma do rzeczy? A ile osób żyje w strachu, że ich bliska osoba dostanie raka, albo zginie w wypadku samochodowym?
Czasami trzeba stanąć przed lustrem, spojrzeć sobie w oczy i powiedzić "tak, popieram sprowadzanie potencjanych terrorystów i jestem odpowiedzialny za śmierć tych ludzi".


@kamien23: A czy ty stajesz przed lustrem i mówisz "tak, popieram samochody na naszych drogach i jestem odpowiedzialny za śmierć 3000 osób rocznie w samej Polsce"?

Wiem, wiem, dla #lewackalogika to nie jest takie proste bo przecież: trzeba pomagać, to statystyka, sytuacja jest stabilna, nie ma związku, odosobniony
taka, że na raka mamy znikomy wpływ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Auta są obecnie niezbędne do funkcjonowania całych społeczeństw i państw, a terroryści nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dziki_Bigos: Ale nikt nie chce tu sprowadzać terrorystów. Tak samo jak nikt nie "popiera" wypadków samochodowych. Ja popieram pomoc uchodźcom wojennym.

Popieram też np. to, że Polacy mogą emigrować do Wielkiej Brytanii i tam pracować,
@rzep: ale od początku kryzysu imigracyjnego były przesłanki o tym, że będą wśród uchodźców terroryści i nikt nic nie zrobił z tą informacją.


Zdziwię cię, ale ja też jestem za tym, że mogę z dnia na dzień wyemigrować powiedzmy do Niemiec i tam zacząć żyć. Tylko, że wewnątrz wspólnoty państw, jesteśmy też weryfikowani pod względem bezpieczeństwa (interpol, oddziały policji ze sobą współpracujące, europejskie nakazy zatrzymania). A z krajami z których napływały
ale od początku kryzysu imigracyjnego były przesłanki o tym, że będą wśród uchodźców terroryści i nikt nic nie zrobił z tą informacją.


@Dziki_Bigos: Owszem, a od wprowadzenia samochodów, wiadomo było, że będą wypadki. Na pewno z terroryzmem trzeba walczyć, jestem również za dokładnym sprawdzaniem uchodźców. Jednocześnie jestem w pełni za pomocą im.

koncerny samochodowe dbają o bezpieczeństwo pasażerów jak i osób postronnych biorących udział w wypadkach samochodowych


A służby bezpieczeństwa dbają
@kamien23: Sprowadzanie imigrantów powoduje zamachy ?? :D

gdzie nie ma imigrantów tam nie ma zamachów

BUAHAHAHA :D
W Niemczech i Francji masz po ok 1mln uchodźców, co stanowi ~2% populacji tych krajów. W Szwecji imigranci stanowią 15% populacji . Pytanie brzmi: ile zamachów mieliśmy ostatnio (5 lat) w Szwecji?

Chmmmm ZERO :]

A ile w GB?
Wniosek. Imigranci nie mają kompletnie żadnego związku z zamachami, zamachy są natomiast skutkiem polityki i
Imigranci nie mają kompletnie żadnego związku z zamachami, zamachy są natomiast skutkiem polityki i Francji i Niemiec z przełomu lat 60tych i 70tych XX wieku, gdzie prawackie rządy tych krajów mieszały w Tunezji, Algierii, Egipcie i sprowadzały sobie tanią siłę roboczą, są skutkiem militarnego zaangażowania tych krajów walce z ISIS. Ty myślisz, że bez uchodźców nie byłoby zamachów?


@kurczok: Taguj #thebestofmirko i #lewackalogika
@kamien23: Co, argumenty się skończyły? To jeszcze raz zapytam:
1. jaki związek z kryzysem imigracyjnym z lat 2014/2015 miał zamachowiec przybyły do Europy w 2011.
Albo inaczej: Czy gdyby nie przyjmować uchodźców w 2014/2015 to zamachowiec przybyły w 2011 magicznie by wyparował.
2. W Niemczech i Francji imigranci stanowią 2% populacji. W Szwecji 15%. Sam przedstawiłeś mapkę na której we Francji było ze 20 zamachów, w Niemczech z 10, a w
@spere: ok, jeśli jesteś w stanie udowodnić że byłem na granicy Polsko-Niemieckiej w 1939, z transparentami "Germans Welcome" a każdego kto mi mówił że nie możemy się z nimi integrować nazywałem rasistą.
Wtedy nie będę mógł spojrzeć na siebie w lustro bez naplucia i będę się czuł odpowiedzialny. #lewackalogika #bekazlewactwa
@kurczok: pozwól że się odwdzięczę pytaniem za pytanie: o ile procent wzrosła ilość zamachów terrorystycznych w Europie od czasów otwarcia ramion przez Merkel, w porównaniu do lat poprzednich?
Albo jeśli to jest za trudne, to spróbuj: dlaczego w Polsce nie ma zamachów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Człowiek o którego pytasz jest Muslimem, który przyjechał do Niemiec w trakcie gdy zaczeły się wędrówki ludów do Europy. Chciał wykorzystać
Pobierz k.....3 - @kurczok: pozwól że się odwdzięczę pytaniem za pytanie: o ile procent wzros...
źródło: comment_uv5PLU4eA8gnZfPb7ol8gLk5OiqOWgmD.jpg
@kamien23:

o ile procent wzrosła ilość zamachów terrorystycznych w Europie od czasów otwarcia ramion przez Merkel, w porównaniu do lat poprzednich?

#!$%@? WCALE
http://forsal.pl/artykuly/929876,liczba-zamachow-terrorystycznych-w-europie-zachodniej-w-ostatnich-dekadach.html

Zapchało ryja?

Dlaczego w Niemczech i Francji są zamachy, a w Szwecji nie? Podpowiem, bo masz problem, jak widać z łączeniem skutków z przyczynami. Niemcy i Francja maczały paluchy w sprawy krajów arabskich i maczają teraz. Są zaangażowane militarnie w walkę z ISIS. A Szwecja nie. Proste.