Wpis z mikrobloga

Już sprzątam gdzie indziej.


@ufoludek-zkosmosu: gdy byli jeszcze malutką firmą to przez prawie 2 lata dorabiałem u nich na gówno umowie(zdalnie), gdybym wiedział ze tak się rozrosną to nigdy bym się z nimi nie rozstawał ()
  • Odpowiedz
@Moonman z zewnatrz pieknie wyglada, w rzeczywistosci to podobno kołchoz. A te wygody sa dla wybranych, reszta mrowek robi za minimalna i nawet od kompa na 15 min nie mozna odejsc xd
  • Odpowiedz
@RocketQueen: "podobno" ;) znam 4 osoby, które tam pracują, wcześniej pracowały ze mną w innej firmie. Każda z nich sobie chwali pracę. Co prawda roboty jest nie mało ale lepiej płatna, niż w innych firmach IT w Rzeszowie. Nie wiem o jakich mrówkach mówisz, na jakich typach umów i co tam robią ale nie brzmi to jak opowieści moich znajomych ;)
  • Odpowiedz
@Zoknarf: Też znam pare osób które tam pracują, umowa przez hong kong, a nie zwykłe o pracę i nieustanny wyścig...
@RocketQueen: Tak to prawda, mój kolega dostaje fajne premie, ale jest tam o 7, a wychodzi o 17, a często później, fakt nadgodziny ma płatne i może przychodzić i wychodzić normalne. Kiedyś Ci zapieprzający dostawali dodatkowe premie...
  • Odpowiedz
@Pepperek: możesz mieć przez Hong Kong ale nie musisz. Dział finansowy mają też w Krakowie (a przynajmniej rok temu tak było) i możesz podpisać umowę z polskim oddziałem firmy. Mój znajomy pracuje 8-16 , bo 10 godzinny tryb pracy go nie interesował i nie było z tym problemu.
  • Odpowiedz
@Pepperek w czym problem komu wystawiasz FV?
Ważne, aby płacili na czas.

Wystawialem kilka lat FV cypryjskiej spółce i nic mnie nie interesowało jak oni robią koszty.
Ważne, że przelew za moją FV realizowali w terminie.
  • Odpowiedz
@Zoknarf: ja też znam paru ludzi którzy tam pracują, znam też ludzi którzy odeszli z tej firmy, i np gość który tłumaczył im umowy na kilka języków zarabiał 2 100 netto(sic!) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz