Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak przy okazji oglądania męskich profili na portalach dam wam parę rad czego unikać.
Zdjęć w brudnych lustrach, zdjęć gdzie macie na sobie zawsze jakąś dresową bluzę ze sznureczkami i kapturkiem, albo t shirt, czapka z daszkiem plus piwo w łapce. Zdjęcia gołej klaty fuj. Zdjęcie w łóżku fuj, to nie facet ma się wdzięczyć w pościeli. (kobieta zresztą też nie). Zdjęć zamazanych. Zdjęć gdzie jesteście tak daleko od obiektywu, że nie widac dobrze twarzy. Zdjęć przy samochodach, zdjęć przy wielkich domach (że niby wasza ta willa). Zdjęć z miną jak w głębokiej depresji i to jeszcze przy wielkich ciemnościach w pokoju. Zdjęć z wyciętą inną kobietą (tak że widać kawałek jej twarzy). Zdjęć ze ślubu lol. Zdjęć z pijanymi ziomkami, albo trzeżwymi nawet, ziomki niepotrzebne. Zdjęć w białych kitlach sugerujących, że jesteście lekarzami. Lekarz nie powinien tak łapać bab. Zresztą często to są kitle innych zawodów, ale chcecie troszkę oszukac. Zdjęć w samochodzie z przepiętym pasem . Zdjęć w okularach przeciwsłonecznych. No to chyba tyle. Nie musicie się stosować, ale to taka mała pomoc. Możecie teraz pisać co u pań was razi :) #badoo #tinder #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
Nokia3310: Co nas razi u pań? A proszę bardzo:
- brak opisu, jedyne czym się umie opisać to ładne (kwestia gustu) zdjęcie
- lub opis "jestem jaka jestem", "co mnie nie zabije..." - czyli takie ukryte "domyśl się"
- zdjęcie z dzióbkiem
- zdjęcie wyglądające, jakby było robione telefonem stacjonarnym na korbkę, czyli rozdzielczość 64x64, albo rozmazane, aby przypadkiem ktoś krosty na twarzy nie zobaczył
- błędy ortograficzne i interpunkcyjne we