Wpis z mikrobloga

Za miesiąc około kończy mi się umowa w #orange więc dziś byłem rozejrzeć się co mi oni proponują jako przedłużenie a co konkurencja. Orange zaproponowało mi abo za 29,9zł (po rabatach) w tym, nielimitowane rozmowy bez komórkowych, nielimitowane SMS-y i 3,5 gb internetu. Stwierdziłem, że oferta bez szału więc wybrałem się do salonu #plus i zaoferowali mi abo za 29 zł i w tym nielimitowane rozmowy ze stacjonarnymi, SMS-y bez limitu i 8 gb internetu więc oferta korzystniejsza. Zadzwoniłem do bok orange w związku z wcześniejszą spłatą obecnej umowy o miesiąc a tam na infolinii przedstawiono mi ofertę rozmowy bez limitu ze stacjonarnymi, SMS-y bez limitu i ponad 10 gb+ jakieś tam rzeczy związane z roamingiem. Skąd na infolinii mają inną ofertę niż w salonie? Zawieraliście tak umowę? Może @OrangeEkspert coś doradzi? Spoko jest oferta #virginmobile na #prepaid ta za 29 zł, ktoś ma ją? Korzysta?
  • 39
@Dipolarny: jak się potargujesz to wszędzie dostaniesz lepszą ofertę. Ja w play dostałem abonament 10 zł taniej bo nie odpowiadała mi ich oferta i powiedziałem, że mają mnie czymś zaskoczyć, bo konkurencja daje mi więcej, a jestem stałym klientem.
@Dipolarny mysle ze infolinia - jako ostatnia szansa na zatrzymanie klienta w sieci ma po prostu lepsze oferty. Z tego co pamietam to gdy moja mama chciala kiedys zerwac umowe to na infolinii rowniez dostala duzo lepsza oferte niz w salonie.

Ja obecniebpolecam wszystkim nju mobile place 30 zl mam 25gb internetu nielimitowane na komorki i smsy (ʘʘ)
@Dipolarny: Najpierw powinien zakończyć się proces przeniesienia na kartę. Później możesz przerejestrować numer, możesz to zrealizować w salonie, konieczna jest wizyta obecnego jak i przyszłego właściciela numeru.
Poprzedni właściciel numeru wypełnia pierwszą część formularza, w której wyraża zgodę na przerejestrowanie swojego numeru. Nowy właściciel wypełnia drugą część - kartę rejestracyjną. Przerejestrowanie numeru realizowane jest w ciągu 72 godzin.
@Dipolarny: orange: 23.33zł za no limit i 20GB neta
orange: 21.66zł za no limit i 11GB neta
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=83663#p899005

virgin mobile: 9zł za no limit i 8GB neta (za dodatkowe 5zł podwojenie neta), trzeba otworzyć konto w eurobanku i zapłacić kartą w sumie za 50zł/msc (czyli opłacasz tel i jeszcze 21zł zostaje Ci, czyli izi warunek), konto i karta darmowa przez rok, potem rezygnujesz z banku
https://virginmobile.pl/eurobank
@Dipolarny: ew. złóż wypowiedzenie i czekaj aż skontaktuje się z Tobą DUK (Dział Utrzymania Klienta, to nie to samo co infolinia, ew. na infolinii możesz prosić o przekierowanie do DUK), oni najlepszą ofertę Ci mogą przedstawić, choć nie sądzę by dali coś lepszego niż powyższe oferty, które dodatkowo są bez umowy

W Virgin jeszcze dostaniesz 3 prezerwatywy SKYN Original w gratisie, nie jesteś bordo to może się przydadzą ( ͡