Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy nie ma w tym kraju miejsca dla normalnych facetów? Czułych, wiernych, troskliwych i kulturalnych? Czy to, że jestem zdystansowany i wycofany w stosunku do otaczającego mnie świata dyskfalifikuje mnie jako potencjalny materiał na chłopaka/partnera? Nie jestem typem casanovy, imprezowym łobuzem i aroganckim, chłodnym draniem i nigdy nie będę. Nie mam żadnych nałogów, za to mam wiele nietypowych zainteresowań i pasji. Ubieram się elegancko i czysto, mam niezłą pracę #programista15k (mniej niż 15 ale lubię ten tag) i ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, studiując i pracując jednocześnie.

W wolnym czasie wolę pograć sobie na klawiszach, posłuchać muzyki w domowym zaciszu albo obejrzeć film niż wyjść i chlać. Nie jestem też sztywniakiem bo bardzo lubię czarny humor w gronie bliskich znajomych. Mimo to nie dane było mi mieć kiedykolwiek dziewczyny i nie prędko będzie mi dane.

Próbowałem czaty, tindery, badulce i inne gadulce jednak i to nie pomaga, a o dziwo nie jestem jakiś gruby ani szpetny, takie 5/10 bym rzekł mając na uwadze tylko wygląd. Level 24 na karku a na horyzoncie zmian nie widać. Jak żyć, mireczki? #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: Jest miejsce, ale na Tinderach czy innych rach nie znajdziesz takiej wybranki, która lubi domowe zacisze. Jak tu napisałam, że lubie spokojnych i zwykłych facetów to się okazało, że lubię "cipy w rurkach" i taki był koniec tej rozmowy. Poszukaj na różnych grupach dyskusyjnych, pochodź może do klubu czytelnika? Mam nadzieję, że Ci się powiedzie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Są chyba zerowe szanse znalezienia takiej spokojnej dziewczyny na portalu randkowym ;) Sporo to kwestia otoczenia. W moim jest mało dziewczyn, ale te, które już są, wszystkie są zainteresowane tylko właśnie takim typem chłopaka. Może jednak poszukaj na żywo? Przy czym: poszukaj najpierw znajomych, a nie desperacko dziewczyny - niech ona się sama znajdzie wśród tych znajomych. Jakieś koło naukowe? Jakieś wyjazdy naukowe, konferencje? Wolontariat?