Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy nie ma w tym kraju miejsca dla normalnych facetów? Czułych, wiernych, troskliwych i kulturalnych? Czy to, że jestem zdystansowany i wycofany w stosunku do otaczającego mnie świata dyskfalifikuje mnie jako potencjalny materiał na chłopaka/partnera? Nie jestem typem casanovy, imprezowym łobuzem i aroganckim, chłodnym draniem i nigdy nie będę. Nie mam żadnych nałogów, za to mam wiele nietypowych zainteresowań i pasji. Ubieram się elegancko i czysto, mam niezłą pracę #programista15k (mniej niż 15 ale lubię ten tag) i ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, studiując i pracując jednocześnie.

W wolnym czasie wolę pograć sobie na klawiszach, posłuchać muzyki w domowym zaciszu albo obejrzeć film niż wyjść i chlać. Nie jestem też sztywniakiem bo bardzo lubię czarny humor w gronie bliskich znajomych. Mimo to nie dane było mi mieć kiedykolwiek dziewczyny i nie prędko będzie mi dane.

Próbowałem czaty, tindery, badulce i inne gadulce jednak i to nie pomaga, a o dziwo nie jestem jakiś gruby ani szpetny, takie 5/10 bym rzekł mając na uwadze tylko wygląd. Level 24 na karku a na horyzoncie zmian nie widać. Jak żyć, mireczki? #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 50
  • Odpowiedz
ŚwietlistaMurzynka: > Ustaw się życiowo, mieszkanie/dom, samochód, zaplecze finansowe i dopiero poszukaj jak tak bardzo potrzebujesz, a jak nie to sam się znajdzie uwierz mi.
@bombelaz: I ryzykuj zostanie bankomatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jasne, nie wszystkie takie są i lecą na łatwe życie, ale ryzyko zawsze istnieje.

Nie wiadomo dlaczego, ale niektórzy wartościowi faceci nie są atrakcyjni dla kobiet za młodu.

@graf_zero: Bo ci
  • Odpowiedz
TroskliwyProgramista: @OP : jeżeli rzeczywiście jesteś uczciwym i emocjonalnym gościem, to w którymś momencie będziesz miał bardzo smutne zderzenie z rzeczywistością. Współczuję, ale tyle dobrego, że potem przyjdzie otrzeźwienie i będziesz miał na ten cały sralnik #!$%@?.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
Bo ci wartościowi i ułożeni znajdują różowego wtedy, kiedy już mają kasę i ułożone życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Tu chodzi o coś głębszego. Chodzi o osobowość, zespół cech która skutkują ułożeniem się, ale nie jest atrakcyjna dla młodych siks.
  • Odpowiedz
OP: Szukanie na stałe swoją drogą, a tym bardziej jak mam znaleźć na krótko? Wiadomo, że jestem facetem i mam swoje potrzeby :) Poza brakiem dziewczyny nie narzekam na swoje życie zupełnie, wręcz przeciwnie. Fajnie jednak byłoby mieć do kogo się przytulic i spędzić czas.

Nudziarzem może i jestem, dla pustych lasek. Mam wiele różnych zainteresowań, z chęcią pograłbym razem z nią na jakimś instrumencie, pospacerował, popływał, pojeździł rowerem, pojechał na
  • Odpowiedz
nie masz tego czegoś co Cię wyróżnia


@Nova24 To nie do końca tak - gdyby tylko wyróżniający się faceci byli w stanie znaleźć partnerki, to bardzo szybko byśmy wymarli. Problem leży w tym że w większości przypadków to facet musi zawsze być "inicjatorem", i organizować wspólny czas, a to zwyczajnie kłuci się z osobowością niektórych niebieskich, co jest jeszcze bardziej widoczne w dobie globalizacji, internetowej anonimowości i VR #introwertyzmbardzo
  • Odpowiedz
To nie do końca tak - gdyby tylko wyróżniający się faceci byli w stanie znaleźć partnerki, to bardzo szybko byśmy wymarli.


@PokeFapper: bzdura. Jeden facet może że w życiu zrobić i setkę dzieci.

Ba, ponoć w czasach starożytnego Rzymu tylko 1/17 mężczyzn się rozmnażał, czyli był w stanie wychować potomstwo, które przeżyje.
  • Odpowiedz
środa: lol, no tak, bo każdy samiec - który jest wg własnej opinii "normalny", jest czuły i troskliwy oraz ma dobrą pracę, ciekawe (jego zdaniem) hobby i pasje, studiuje pilnie, nie jest imprezowym łobuzem, draniem itd. - musi mieć obok siebie zawsze jakąś partnerkę. biczplis. widocznie do tej pory nikogo odpowiedniego dla siebie nie było dane ci znaleźć, za dużo analizujesz. ot, życie. może znajdziesz, może nie.

Zaakceptował: ludolfina98
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo jestes pewnie nudny. Laski maja to do siebie ze potrsebuja emocji. Juz tak sa skonstruowane ze potrsebuja jakiegos mocnego bodzca. Myslisz ze dla czego lubia drani? Bo ci potrafia wzbudzic w kobiecie wiele emocji. Jak jestes takie cieple kluchy ktory zanudza dziewczyne i nie potrafi wzbudzic w niej dreszczyku to sie nie dziw ze jestes sam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: śmiechniesz. Jeszcze kilka lat temu mógłbym się pod tym podpisać. Tak mniej - więcej mógłbym się opisać jak Ty siebie teraz.
W 2011 spotkałem na, uwaga, demotywatorach! dziewczynę, która zaprosiła na kawę. Powiedziałem jej, że kawa w centrum Krakowa do nie mój klimat, więc zaprosiłem na przechadzkę. Przeszliśmy się...


Dziś mamy prawie trzyroczne dziecko.
A wcale ze mnie programista 15k ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętaj, jeśli normą jest ogół to musisz się do ogółu dostosować. A ogół różowych żyje emocjami i to emocje powodują że się interesują. Jak jesteś nijaki tak nijakie jest zainteresowanie twą osobą. To się może zmienić dopiero jak będziesz miał pod lvl40 i rozwódki i panny po przejściach życia z Sebixami zatęsknią do normalności bo zaraz termin przydatności się skończy.
  • Odpowiedz