Wpis z mikrobloga

  • 2
@whiteP Donald i Spółka czasopismo wydawane w latach 1991-1994. By więc zacząć czytać pierwsze numery minimalnie musiałeś mieć minimalnie 4 lata. Znaczy urodzileś się w 1987 ergo masz 30 lat. To jest założenie bardzo na wyrost. Ja nie mowie o kaczorze Donaldzie ani o tym ze czytales to po kimś.
@zagorzanin: do dzisiaj czytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) krążą po necie skany kilku numerów, zdecydowanie najlepsze komiksy! Pierwsze giganty jeszcze dorównywały poziomowi, ale te aktualne to jest dramat.
@zagorzanin: ja się załapałem na chyba ostatni numer gdzie Donald był koksem i wpieprzał fasolkę z puszki. A stare komiksy których nie kojarzę z kiosku to Donald Duck i Mickey Mouse.
@inrzynier: Tak, był i Mickey Mouse. Chyba najpierw był Mickey Mouse a potem tuż za nim Donald i Spółka. w tym Donaldzie i spółka były dobre komiksy ze Sknerusem jak pracował w Klondike. I zawsze chciałem zjeść taką fasolkę jak on jadł poszukując złota.
I zawsze chciałem zjeść taką fasolkę jak on jadł poszukując złota


@zagorzanin: heh, wszyscy chcieli :) Ja też. W MM najbardziej lubiłem oczywiście historie z Donaldem, mój najstarszy komiks pochodzi z 1990 r. MM był dwutygodnikiem, później była zmiana na nazwę "Kaczor Donald" i tygodniowy cykl wydawania. Mam tych komiksów cały karton gdzieś na strychu ( ͡° ͜ʖ ͡°)