Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirosławy,
Takie zapytanie z mojej strony. Chcecie, żebym Wam wrzucał co jakiś czas na wypok najlepsze oferty last minute? Prowadzę biuro podróży i siedzę w tym codziennie. Czasami aż kusi, żeby większej ilości ludzi dać znać o turbo promocji. Świadomość wśród potencjalnych klientów, jest dramatycznie niska. Będą tylko takie, które są naprawdę warte zachodu i które nie są miną dla Was (a takich jest w brud). Wiadomo - na wykopie raczej fanatycy latania bez biur podróży, ale możecie mi wierzyć, że biura, potrafią być znacznie tańsze niż montowanie wyjazdów samemu, przez bookingi, trivaga i inne hrs. Do tego podparte wiedzą eksperta i dużo wygodniejsze niż latanie na własną rękę ( ͡º ͜ʖ͡º)

(P.S. Przy okazji zanim założyłem biuro, to latałem po świecie za grosze z plecakiem, więc znam temat i z jednej i drugiej strony).

Dajcie znać co o tym sądzicie.

#podroze #podrozujzwykopem #wakacje #lastminute #wowtravel.pl

Wszystkich chętnych zapraszam do obserwowania tagu #wowtravel.pl
  • 71
  • Odpowiedz
Widocznie to nie mit skoro poleciałem na grzanie dupy w cenie 30% tańszej niz proponowała Polska konkurencja (do tego samego hotelu) @WOWMichal:
Nie musisz mi udowadniać gdzie i za ile byłeś bo średnio mnie to interesuje.
  • Odpowiedz
@Misiu89: Nie twierdze, że tak nie było. Chce Ci tylko wyjaśnić, że jest wiele hoteli, które polskie biura mają taniej niż niemieckie. No i wchodzi też w grę czynnik położenia. Jak jesteś ze Szczecina, to wiadome, że nie bedziesz jechał na wakacje z Warszawy.

Żeby nie być gołosłownym zobacz sobie po ile mają Niemcy ten hotel na Dominikanie

https://goo.gl/Se8Dkm

a po ile jest w Polsce

https://goo.gl/4DaGF2

Nie ma sensu jednak się
  • Odpowiedz
@WOWMichal: Pomysł mi się podoba. Ja mieszkałem trochę w Dubaju i 10miesięcy na Filipinach :) A po powrocie zrobiłem sobie kurs taniego latania i ostatnio udało mi się załatwić koleżance bilety do Madrytu i spowrotem za 2 euro :D Ale pomysł spoko, Nawet chętnie bym z Tobą o tym pogadał :) i nawet może dałbym Ci kontakty na załatwianie noclegów na Filipinach gdybyś chciał się pobawić w organizowanie tego typu wyjazdów
  • Odpowiedz
Wiadomo - na wykopie raczej fanatycy latania bez biur podróży, ale możecie mi wierzyć, że biura, potrafią być znacznie tańsze niż montowanie wyjazdów samemu, przez bookingi, trivaga i inne hrs.


@WOWMichal: nie do końca się zgodzę. W tym roku w jednym tygodniowym tripie zrobiłem Bergamo, Mediolan, Jezioro Como i Madryt. Ze wszystkim wyszło ok. 1700zł/os.

Rok temu - Rzym-Marsylia-Cassis (Lazurowe Wybrzeże) na tydzień też jakoś koło 2000zł/os ze wszystkim. A nie
  • Odpowiedz
@WOWMichal: zawsze mnie to zastanawiało - czym różni się "wyjazd z biura podróży" z dojazdem własnym od rezerwacji hotelu w dowolnym serwisie rezerwacyjnym? Bo mi się zdaje,że to dokładnie to samo - z "biura podróży" dostajemy tylko nocleg. Czyli można powiedzieć, że te biura to taka archaiczna pozostałość z czasów "przedbookingowych" kiedy znalezienie hotelu i bezpieczne zarezerwowanie w innym kraju było niemożliwe. Po części rozumiem połączenia lot czarterowy + hotel, bo
  • Odpowiedz